ZAJĘCIA Z BO i ZAWODY AMWL ZAWIESZONE DO ODWOŁANIA - AKTUALIZACJA
Marzec
24
2020

ZAJĘCIA Z BO i ZAWODY AMWL ZAWIESZONE DO ODWOŁANIA - AKTUALIZACJA

W imieniu Zarządu Klubu Środowiskowego Akademickiego Związku Sportowego Lublin informujemy, że w związku z zaistniałą sytuacją dotycząca koronawirusa (COVID-19) od dnia 11 marca 2020 roku zostają zawieszone do odwołania zawody sportowe w ramach Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego 2019/2020 oraz zajęcia sportowo-rekreacyjne z projektów Budżetu Obywatelskiego Miasta Lublin na rok 2020. 

Decyzja zapadła w związku z odwoływaniem zajęć dydaktycznych na lubelskich uczelniach oraz w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie samych uczestników zawodów i zajęć. Stosowne pismo Zarządu Klubu Środowiskowego Akademickiego Związku Sportowego Lublin dostępne jest w poniższym linku: 

- DECYZJA KLUBU ŚRODOWISKOWEGO AZS LUBLIN w sprawie AMWL i zajęć BO

Poniżej dezycja Prezydium Zarządu Głównego Akademickiego Związku Sportowego o zawieszeniu do odwołania Akademickich Mistrzostw Polski 2020: 

- ZG_AZS-AMP-KOMUNIKAT_SPECJALNY

 

AKTUALIZACJA 24.03.2020 r.
- Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej i władz lubelskich uczelni do 10 kwietnia br. na pewno nie zostaną wznowione rozgrywki AMWL 2019/2020 oraz dodatkowe bezpłatne zajęcia sportowo-rekreacyjne z projektów Budżetu Obywatelskiego Miasta Lublin na rok 2020. 

 

Zarząd Klubu Środowiskowego AZS Lublin

Facebook

Youtube

Instagram

Wspierają nas