Wyniki turnieju FIFA 21 w ramach AMWL
Czerwiec
8
2021

Wyniki turnieju FIFA 21 w ramach AMWL

Aleksandra Palik w Wyższej Szkoły Nauk Społecznych w Lublinie wygrała turniej kobiet, a Marek Pietrus z Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie rozgrywki mężczyzn w ramach drugiego turnieju Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego w E-SPORT FIFA 21. 

Pierwszy turniej został przeprowadzony na jesieni 2020 roku w którym triumfował Konrad Pupiec z Politechniki Lubelskiej. Drugi turniej zorganizowany 6 czerwca 2021 roku na Politechnice Lubelskiej i został poszerzony o zmagania pań. Złoty medal zdobyła Aleksandra Palik z WSNS Lublin, wygrywając z drugą Alicją Wroną z Politechniki Lubelskiej i trzecią - swoją koleżanką z uczelni - Magdą Żywicką (fotografia slider strona główna). 

Rozgrywki panów uwzględniały zmagania grupowej oraz fazę pucharową. Zwycięstwo w drugim turnieju zapewnił sobie Marek Pietrus z UP Lublin. Srebrny medal powędrował do Adriana Motyla z Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie i brąz do Tomasza Krysy z Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Tuż za podium turniej zakończył Wiktor Żurek z UMCS Lublin (fotografia aktualność). 

Szczegółowe wyniki drugiego turnieju FIFA 21 znajdują się na dedykowane podstronie - Akademickie Mistrzostwa Woj. Lubelskiego/Puchar AMWL/E-SPORT

 

Foto: Organizatorzy, Tekst: Piotr Rejmer

Facebook

Youtube

Instagram

Wspierają nas