Dołącz do AZS! - zapraszamy
Październik
8
2018

Dołącz do AZS! - zapraszamy

Gaudeamus wybrzmiał. Czas iść na uczelnię i przystąpić do zajęć sportowych w klubie AZS. Pora także wyrobić naszą legitymację lub przedłużyć jej ważność.

Przed nami kolejny rok akademicki i kolejny sezon sportowy. Już dziś zajrzyj do klubu AZS działającego na Twojej uczelni i sprawdź, co ma Ci do zaproponowania. 

Przypominamy, że warunkiem uczestnictwa do AZS jest posiadanie aktualnej legitymacji ISIC-AZS (dla studentów), legitymacji ITIC-AZS (dla nauczycieli i trenerów) lub legitymacji AZS (dla dzieci, młodzieży i wszystkich pozostałych). Wyrabiając swoją legitymację lub przedłużając jej ważność, wybierasz jedno z trzech obowiązujących na całym świecie i 24 godziny na dobę ubezpieczenie NNW. Naszym ubezpieczycielem jest TU Goather S.A., który dał nam do wyboru polisy "Standard", "Komfort" i "Sport". Szczegółów (także w zakresie ubezpieczeń dodatkowych) szukaj na www.legitymacje.azs.pl

Specjalne oferty przygotowali także nasi partnerzy. W Grupie LUX Med możesz wykupić pakiet usług medycznych. Na nasze potrzeby stworzono  ekonomiczną, studencką wersję "Standard" na rok lub 6 miesięcy. Więcej na www.luxmed.azs.pl. Posiadacze legitymacji ISIC-AZS i ITIC-AZS mogą korzystać z przebogatej oferty (125 tys. na całym świecie) zniżek ISIC. O kolejne promocje zapytaj w swojej jednostce AZS. Każda ma bowiem prawo ustalać swoje zniżki dla swoich członków. 

 

Bądź na bieżąco i śledź nasz profil fb. Od tego sezonu uruchomiliśmy także kanały na twitterze i instagramie - wszystkie pod wspólną nazwą #pasjaAZS

 

Źródło: azs.pl

Facebook

Youtube

Instagram

Wspierają nas