Dołącz do rodziny AZS!
Październik
7
2019

Dołącz do rodziny AZS!

Gdy zabrzmi Gaudeamus zapraszamy do klubów uczelnianych AZS. Pora wyrobić naszą legitymację lub przedłużyć jej ważność. 

Przed nami kolejny rok akademicki i kolejny sezon sportowy. Już dziś zajrzyj do klubu AZS działającego na Twojej uczelni i sprawdź, co ma Ci do zaproponowania. Oferta największych Klubów Uczelnianych AZS jest bardzo bogata. Są tam m.in. "typowe" sekcje gier zespołowych, sportów walki czy pływania, ale także salsa, lady styling, corss czy aikido. W wielu przypadkach uczestnictwo w zajęciach sekcji AZS zalicza na uczelni WF. Sprawdź, czy tak dzieje się także w Twojej uczelni. 

Jeśli oferta Twojego klubu jest niewystarczająca, zajrzyj do swojego środowiska AZS. Te jednostki także organizują różne zajęcia. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. 

Przypominamy, że warunkiem uczestnictwa w tych zajęciach jest posiadanie aktualnej legitymacji ISIC-AZS (dla studentów), legitymacji ITIC-AZS (dla nauczycieli i trenerów) lub legitymacji AZS (dla dzieci, młodzieży i wszystkich pozostałych). Wyrabiając swoją legitymację lub przedłużając jej ważność, wybierasz jedno z trzech obowiązujących na całym świecie i 24 godziny na dobę ubezpieczenie NNW. Naszym ubezpieczycielem jest Wiener TU S.A., który dał nam do wyboru polisy "Standard", "Komfort" i "Sport". Szczegółów (także w zakresie ubezpieczeń dodatkowych) szukaj na www.legitymacje.azs.pl

Przypominamy też o specjalnej ofercie naszego partnera - Grupy LUX MED. Na nasze potrzeby stworzono  ekonomiczną, studencką wersję pakietu medycznego niedostępną nigdzie indziej. Więcej na www.luxmed.azs.pl. Posiadacze legitymacji ISIC-AZS i ITIC-AZS mogą korzystać z przebogatej oferty (125 tys. na całym świecie) zniżek ISIC. O kolejne promocje zapytaj w swojej jednostce AZS. Każda ma bowiem prawo ustalać swoje zniżki dla swoich członków. 

 

Źródło: azs.pl

Facebook

Youtube

Instagram

Wspierają nas