Zapraszamy na rozgrywki
Styczeń
10
2019

Zapraszamy na rozgrywki

Pierwsza runda Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego w roku akademickim 2018/2019 dobiega końca. Przed nami zawody we wspinaczce sportowej oraz turnieje finałowe futsalu kobiet i mężczyzn. Tak jak już wcześniej informowaliśmy, rundę zakończą zmagania w snowboardzie i narciarstwie alpejskim

Najbliższy weekend to turnieje finałowe w najbardziej popularnej akademickiej dyscyplinie sportowej - futsalu. W sobotę 12 stycznia najlepsze cztery uczelnie rywalizować będą o medale w futsalu kobiet, który to turniej odbędzie się w hali Państwowej Szkoły Wyższej w Białej Podlaskiej - szczegółowy terminarz w zakładce Akademickie Mistrzostwa Woj. Lubelskiego/Dyscypliny/Futsal kobiet.

Dzień później 13 stycznia (niedziela) w hali Uniwersytetu Medycznego w Lublinie o Akademickie Mistrzostwo Woj. Lubelskiego będą walczyć panowie. Zapraszamy na godz. 9:00, kiedy w pierwszym półfinale zmierzy się obrońca tytuły UMCS Lublin z Politechniką Lubelską. Dokładny terminarz jest na podstronie Akademickie Mistrzostwa Woj. Lubelskiego/Dyscypliny/Futsal mężczyzn.

Niecały tydzień później przeprowadzimy jedne z ostatnich zawodów pierwszej rundy AMWL. Na ściance wspinaczkowej Skarpy Lublin w Szkole Podstawowej nr 28 (ul. Radości 13) odbędą się zawody we wspinaczce sportowej (konkurencja na czas). Weryfikacja dla zawodników od godz. 15:00, a start eliminacji przewidziano na godz. 15:45. Szczegóły na stronie Akademickie Mistrzostwa Woj. Lubelskiego/Dyscypliny/Wspinaczka sportowa.

---

Aktualnie trwają jeszcze rozgrywki pierwszej rundy Akademickich Mistrzostw Woj. Lubelskiego w piłce ręcznej kobiet, piłce ręcznej mężczyzn oraz piłce siatkowej kobiet i piłce siatkowej mężczyzn. Serdecznie zapraszamy do śledzenia wyników na naszej stronie i przeglądania zdjęć na profilach klubowych: Facebook AZS Lublin oraz Instagram AZS Lublin.

 

Piotr Rejmer

Facebook

Youtube

Instagram

Wspierają nas