Połączone siły - wspólne zawody AMWL i AMWiM
Luty
12
2021

Połączone siły - wspólne zawody AMWL i AMWiM

Pierwszy raz w historii odbyły się połączone Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego i Akademickie Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w snowboardzie. Najlepsza wśród kobiet była Olga Magdziarz (UMCS Lublin), a w konkurencji mężczyzn wygrał Gabriel Seroczyński (SGGW Warszawa). 

Zawody w ramach AMWL 2020/2021 i AMWiM 2020/2021 w narciarstwie alpejskim i snowboardzie odbyły się 11 lutego 2021 roku na stoku Stacji Narciarskiej Kazimierz Dolny. Organizowane były przez AZS Lublin i AZS Warszawa, przy wsparciu Polskiego Związku Narciarskiego. 

Akademickimi Mistrzami Województwa Lubelskiego w narciarstwie alpejskim zostali: Olga Magdziarz w slalomie oraz slalomie gigancie (UMCS Lublin), Rafał Sadowy w slalomie (UM Lublin) oraz Jarosław Cierniak w slalomie gigancie (UMCS Lublin). Natomiast złote medale AMWL w snowboardzie zdobyli Olga Magdziarz i Michał Wiśniewski - reprezentujący UMCS Lublin. 

Komplet wyników został zamieszczony w komunikatach na podstronach dyscyplin w zakładce Akademickie Mistrzostwa Woj. Lubelskiego: narciarstwo alpejskie oraz snowboard. Zdjęcia z zawodów są dostępne na profilach social media - Facebook AZS Lublin i Instagram AZS Lublin

 

Foto: Organizatorzy, Grafika: Wojciech Stańko, Tekst: Piotr Rejmer

Facebook

Youtube

Instagram

Wspierają nas