PSW Biała Podlaska i UP Lublin mistrzami województwa
Styczeń
13
2020

PSW Biała Podlaska i UP Lublin mistrzami województwa

Zakończyliśmy rozgrywki Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego 2019/2020 w futsalu kobiet i mężczyzn. Po mistrzostwo sięgneły - studentki Państwowej Szkoły Wyższej w Białej Podlaskiej oraz reprezentanci Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. 

Turnieje finałowe odbyły się w dniu 11 stycznia 2020 roku. Panie rywalizowały w Białej Podlaskiej, natomiast mężczyźni w Lublinie. Szczegółowe wyniki spotkań są zamieszczone w zakładce Akademickie Mistrzostw Woj. Lubelskiego/Dyscypliny - następnie podstrona futsal kobiet i futsal mężczyzn

- Mieliśmy bardzo wymagających przeciwników, zarówno w rozgrywkach grupowych jak i turnieju finałowym. Ten rok pokazuje, że poziom był bardzo wyrównany. Wszystkie ważne mecze wygrywaliśmy różnicą jednej lub dwóch bramek. Bardzo cieszymy się z tego, że to nam udało się wygrać. Dwa najtrudniejsze mecze rozegraliśmy z Politechniką (przyp. red.: ostatni mecz fazy grupowej) oraz UMCS Lublin (półfinał). To w tych meczach o wynik drżeliśmy do samego końca. W szczególności z UMCS wyniku trzy do trzech, dogrywce i karnych. Natomiast z Politechniką spotkanie zakończyło się wynikiem 7:6 – opowiadał po zakończeniu turnieju Sebastian Wrzesiński z Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. 

 

AMWL 2019/2020 - futsal mężczyzn: 
1. UP Lublin
2. KUL Lublin
3. UMCS Lublin

AMWL 2019/2020 - futsal kobiet: 
1. PSW Biała Podlaska
2. UMCS Lublin
3. UM Lublin

 

Materiał: Piotr Rejmer

Facebook

Youtube

Instagram

Wspierają nas