Rekordowa liczba zgłoszonych! AMP w pływaniu
Czerwiec
9
2021

Rekordowa liczba zgłoszonych! AMP w pływaniu

Akademickie Mistrzostwa Polski w pływaniu już od 10 czerwca w Lublinie. W czasie trwania pandemii, zgłosiła się do mistrzostw rekordowa liczba zawodników! 

Przestrzegamy sympatyków pływania w Lublinie, że nie będzie możliwości uczestnictwa w mistrzostwach. Serdecznie zapraszamy do śledzenia transmisji na żywo za pośrednictwem livetiming.pl oraz do zaglądania na profil Facebook AMP w pływaniu. 

Akademickie Mistrzostwa Polski w pływaniu odbywać się będą w dniach 10-12 czerwca 2021 roku w Aqua Lublin. Zostały podzielone na cztery bloki startowe - trzy 11 czerwca wraz z uroczystym otwarciem o godzinie 15:30 oraz jeden 12 czerwca w godzinach porannych. W dniu 10 czerwca zaplanowana została weryfikacja. Szczegółowe informacje dla uczestników znajdują się na dedykowanej stronie ampy.pl

Dokładnie 569 reprezentantów z pięćdziesięciu dwóch uczelni będzie rywalizować w Lublinie w dwudziestu trzech konkurencjach. To rekordowa liczba zgłoszonych zawodników, podczas trwania pandemii koronawirusa covid-19 i w nietypowym czerwcowym terminie. 

 Foto: Zbigniew Wójcik, Tekst: Piotr Rejmer

Facebook

Youtube

Instagram

Wspierają nas