Piłka siatkowa Mężczyzn

Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego 2019/2020 w piłce siatkowej mężczyzn zostały podzielone na dwie części - fazę grupową oraz fazę pucharową. W fazie grupowej zespoły grają w dwóch grupach systemem każdy z każdym (mecz + rewanż). Po zakończeniu spotkań w grupach zostanie rozegrana faza pucharowa.

 

Grupa A

1A) PL Lublin – PWSZ Chełm 2:0 (25:11, 25:13)
PL: Bilski M., Rycyk P., Jakimowicz B., Włodarczyk M., Żelazny M., Adamczuk M., Kwiecień W., Zawadzki A., Oliinyk O., Bastrzyk B., Sakowski J.
PWSZ: Usydos G., Ptasik F., Cieszyński K., Sienicki J., Siva M., Romański R., Rogala Ł., Pożarowczyk M., Vizgalin S.

2A) KUL Lublin – PWSZ Chełm 2:0 (25:20, 25:11)
KUL: Skólimowski J., Andrukiewicz P., Borzych S., Buszko K., Mańko A., Leśniewski B., Jańczak J.
PWSZ: Usydus G., Ptasik F., Cieszyński K., Kamiński P., Sienicki J., Siwa M., Romański P., Rogala Ł., Pożarowszczyk M., Patynowski S., Vizgalin S.

3A) KUL Lublin – PWSZ Chełm 2:0  (26:24, 25:16)
KUL: Skólimowski J., Andrukiewicz P., Borzych S., Buszko K., Mańko A., Leśniewski B., Jańczak J.
PWSZ: Usydus G., Ptasik F., Cieszyński K., Kamiński P., Sienicki J., Siwa M., Romański P., Rogala Ł., Pożarowszczyk M., Patynowski S., Vizgalin S.

4A) PL Lublin – KUL Lublin 2:0 (25:19, 25:19)
PL: Ryba P., Rycyk P., Jakimowicz B., Włodarczyk M., Żelazny D., Adamczuk M., Kwiecień W., Zawadzki A., Sakowski J., Bastrzyk B.
KUL: Skólimowski J., Andrukiewicz P., Borzych Sz., Mańko A., Karczmarczyk D., Leśniewski B., Jańczak J.

5A) PWSZ Chełm – PL Lublin 0:2 (21:25, 19:25)
PWSZ: Usydus G., Ptasik F., Cieszyński K., Sienicki J., Siwa M., Romański P., Rogala Ł., Pożarowszczyk M., Patynowski S.
PL: Włodarczyk M., Bilski M., Zawadzki A., Sulowski M., Bastrzyk B., Dacka S.

6A) KUL Lublin – PL Lublin 0:2 (23:25, 9:25)
KUL: Skólimowski J., Andrukiewicz P., Borzych S., Buszko K., Mańko A., Karczmarek D., Leśniewski B., Jańczak J.

PL: Bilski M., Jakimowicz B., Włodarczyk M., Olinik O., Adamczuk M., Zawadzki A., Sakowski J., Dacka S., Sulowski M.

 

Grupa B

1B) UMCS Lublin - UM Lublin 2:1 (25:16, 21:25, 15:9) 
UMCS: Oleśkiewicz B., Szust M., Mańkowski S., Chrzanowski A., Orzeł K., Kukliński M., Wróbel W., Jakubiec P., Ciorgon M., Gębczyk S., Markiewicz M., Galant K. 
UM: Rybowski J., Stańczuk M., Szczyrba R., Metelski J., Dobrzyński M., Gasik W., Zarosa K., Brodacz A.

2B) UM Lublin – LAW Dęblin 0:2 (24:26, 19:25)
UM Lublin: Rybowski J., Stańczuk M., Szczyrba R., Radzikowski A., Metelski J., Dobrzyński M., Gąska W., Zarosa K., Brodacz A.
LAW Dęblin: Adamiec M., Bogacz S., Szczepaniak P., Żelazowski J., Pęgal R., Janczewski K., Tałaj R., Kowalski M., Woźniak J., Kłos I.

3B) UMCS Lublin - LAW Dęblin 2:1 (21:25, 30:28, 15:13)
UMCS: Oleśkiewicz B., Szust M., Mańkowski Sz., Chrzanowski A., Orzeł K., Kukliński M., Wróbel W., Jakubiec P., Ciorgoń M., Gębczyk Sz., Galant K.
LAW: Adamiec M., Czarnecki B., Bogacz Sz., Sanczewski K., Tałaj R., Kowalski M., Woźniak J., Kłos K. 

4B)  LAW Dęblin - UMCS Lublin 2:0 (25:20, 25:23)
LAW: Adamiec M., Bogacz Sz., Szczepaniak J., Żelazowski J., Czarnecki B., Pęgal P., Janczewski K., Tałaj R., Kowalski M., Woźniak J., Kłos K.
UMCS: Oleśkiewicz B., Szust M., Mańkowski S., Chrzanowski A., Kuliński M., Wróbel W., Ciorgoń M., Galant K.

5B) UM Lublin – UMCS Lublin 0:2 (13:25, 24:26)
UM Lublin: Rybowski J., Szczyrba R., Radzikowski A., Metelski J., Stańczuk M., Dobrzyński M., Gąsek W., Zarosa K., Brodacz A.
UMCS: Oleśkiewicz B., Wróbel W., Szust M., Mańkowski Sz., Chrzanowski A., Jakubiec P., Kuliński M., Orzeł K., Ciorgoń M., Galant K., Wach J.

6B) LAW Dęblin – UM Lublin 2:0 (25:15, 25:13)
LAW: Adamiec M., Bogacz Sz., Szczepaniak J., Żelazowski J., Pęgal P., Janczewski K., Tałaj R., Kowalski M., Woźniak J., Kłos K.
UM: Rybowski J., Stańczuk M., Szczyrba R., Radzikowski A., Metelski J., Dobrzyński M., Zarosa K., Brodacz A.

 

Do pobrania:

Komunikat - wyniki rozgrywek w piłce siatkowej M

Komunikat - terminarz fazy pucharowej (cz.2) w piłce siatkowej M

Komunikat - terminarz fazy pucharowej (cz.1) w piłce siatkowej M

Komunikat 15c - terminarz fazy grupowej w piłce siatkowej M - aktualizacja (KUL-PL)

Komunikat 15b - terminarz fazy grupowej w piłce siatkowej M - aktualizacja (PL-KUL)

Komunikat 15a - terminarz fazy grupowej w piłce siatkowej M - aktualizacja (KUL-PWSZ)

Komunikat 15 - terminarz fazy grupowej w piłce siatkowej M

Regulamin techniczny - piłka siatkowa M

Zgłoszenia AMWL

23.01
Szachy (turniej drużynowy)
Zgłoszenia na: amwl@azs.lublin.pl

Komunikaty AMWL

Komunikat 31 - wyniki turnieju w futsalu kobiet

Komunikat 30 - wyniki turnieju w futsalu mężczyzn

Komunikat 29 - terminarz turnieju drużynowego w szachach

Komunikat 28 - terminarz fazy pucharowej rozgrywek w futsalu K i M

Komunikat 27 - wyniki turnieju indywidualnego w szachach

Komunikat 26 - wyniki turnieju indywidualnego w badmintonie K i M

Komunikat 25 - wyniki I rundy we wspinaczce sportowej K i M (bouldering)

Komunikat 24 - wyniki turnieju indywidualnego w szachach błyskawicznych

Komunikat 23 - wyniki I rundy w pływaniu K i M (basen 50m)

Komunikat 22 - wyniki I rundy w ergometrze wioślarskim K i M (800m)

Klasyfikacja AMWL

1. UMCS Lublin - 295 pkt.

2. Politechnika Lubelska - 261 pkt.

3. UP Lublin - 247,5 pkt.

4. UM Lublin - 241 pkt.

5. KUL Lublin - 222,5 pkt.

6. WSNS Lublin - 131 pkt.

7. LAW Dęblin - 89,5 pkt.

8. UPZ Zamość - 48,5 pkt.

9. WSSP Lublin - 47,5 pkt.

10. PWSZ Chełm - 39,5 pkt.

11. PSW Biała Podlaska - 39 pkt.

12. AWF Biała Podlaska - 31 pkt.

13. WSEI Lublin - 19 pkt.

14. WSPiA Lublin - 0 pkt.

Facebook

Youtube

Instagram