Piłka siatkowa Kobiet

Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego 2019/2020 w piłce siatkowej kobiet zostały podzielone na dwie części - fazę grupową oraz fazę pucharową. W fazie grupowej zespoły grają w dwóch grupach systemem każdy z każdym (mecz + rewanż). Po zakończeniu spotkań w grupach zostanie rozegrana faza pucharowa.

 

Grupa A

1A) UP Lublin – AWF Biała Podlaska 0:2 (14:25, 16:25) 
UP: Kapczyńska J., Przepiórka A., Ambrożek K., Wilk W., Umińska P., Zychowicz N., Janiszewska A., Pokój W. 
AWF: Winek N., Popiel K., Walczuk M., Choina A., Zdubiel J., Kryńska K., Gryciuk R., Duma Z., Stokłosa K., Rokicka W., Szwed O., Sokołowska N., Flasińska A.

2A) UMCS Lublin - UM Lublin 2:0 (25:14, 25:20) 
UMCS: Jasińska M., Pyzik W., Czelen N., Borsuk M., Gieroba N., Chadała J., Urbańska Z., Konop P., Kępka P., Kłuś P. 
UM: Giermasińska A., Romaniuk A., Statuch S., Piech M., Głąb J., Wargocka A, Zaręba M., Płonkowska Z., Czerwonka M., Blicharz A. 

3A) UM Lublin – AWF Biała Podlaska 2:0 (25:16, 25:19)
UM: Giermasińska A.,Szostak B., Romaniuk A., Statuch S., Piech M., Płonkowska Z., Głąb J., Wargocka A, Brus P., Zaręba M., Czerwonka M., Blicharz A. 
AWF: Winek N., Popiel K., Walczuk M., Choina A., Zubiel J., Kryńska K., Gryciuk R., Duma Z., Stokłosa K., Rokicka W., Szwed O., Błachnio N, Sokołowska N., Flasińska A.

4A) UMCS Lublin - UP Lublin 2:0 (25:4, 25:6)
UMCS: Jaśińska M., Pyzik W., Czeleń N., Czarnowska J., Borsuk M., Gieroba N., Chadała J., Obszyńska S., Miazga P., Urbańska Z., Konop P., Kłuś P., Kowalska N.
UP: Trąbska W., Kapczyńska J., Przepiórka A., Ambrożek K., Wilk W., Umińska P., Zychowicz N., Janiszewska A.

5A) AWF Biała Podlaska – UM Lublin 2:0 (25:22, 27:25) 
AWF: Winek N., Popiel K., Walczuk M., Choina A., Zubiel J., Kryńska K., Gryciuk R., Duma Z., Stokłosa K., Rokicka W., Szwed O., Błachnio N, Sokołowska N., Flasińska A. 
UM: Szostak B., Romaniuk A., Statuch S., Piech M., Głąb J., Brus P., Zaręba M., Czerwonka M., Blicharz A., Mikulska J., Mikulska M.

6A) UP Lublin – UMCS Lublin 0:2 (12:25, 9:25) 
UP: Kapczyńska J., Ambrożek K., Wilk W., Chodniewicz W., Zychowicz N., Janiszewska A.
UMCS: Kępka P., Borsuk M., Konop P., Miazga P., Czarnowska J., Kowalska W., Sadłowska M. 

7A) AWF Biała Podlaska – UP Lublin 2:0 (25:21, 25:11) 
AWF: Winek N., Popiel K., Walczuk M., Choina A., Zubiel J., Kryńska K., Gryciuk R., Duma Z., Stokłosa K., Rokicka W., Szwed O., Błachnio N, Sokołowska N., Flasińska A. 
UP: Kapczyńska J., Ambrożek K., Wilk W., Chodniewicz W., Zychowicz N., Janiszewska A.

8A) UM Lublin - UMCS Lublin 0:2 (22:25, 22:25) 
UM: Szostak B., Romaniuk A., Statuch S., Piech M., Głąb J., Brus P., Zaręba M., Czerwonka M., Blicharz A. 
UMCS: Jasińska M., Pyzik W., Konop P., Obszyńska., Kowalska W., Kępina P., Cieleń W., Kłuś P.

9A) 16.12.2019 r. (pon.) godz. 18:30 UM Lublin – UP Lublin (hala CS Akademos, ul. Symfoniczna 1)

10) 17.12.2019 r. (wt.) godz. 18:30 UMCS Lublin – AWF Biała Podlaska (hala CKF UMCS, ul. Langiewicza 22)

11) 13.01.2020 r. (pon.) godz. 20:00 AWF Biała Podlaska – UMCS Lublin (hala AWF BP, ul. Marusarza)

12) 15.01.2020 r. (śr.) godz. 18:30 UP Lublin – UM Lublin (hala CS-R UP, ul. Głęboka 31)

 

Grupa B

1B) KUL Lublin – WSNS Lublin 2:0 (25:8, 25:15) 
KUL: Kwapisiewicz P., Staniszewska I., Szczerbaty A., Żarłok K., Piestrak Ł., Kluch J., Kochańska P., Strzałkowska E., Zalewska M., Stryszowska Z., Namielska K., Beda A., Sidłowska U. 
WSNS: Siudak P., Momot M., Usień A., Serafin K., Piwowar M., Potręć P., Koniarczyk K., Krawczyk I., Zaręba M. 

2B) PL Lublin – KUL Lublin 2:0 (25:7, 25:15)
PL: Wilczewska W., Mileszczyk W., Doluk E., Ligienza K., Kuzawińska D., Dudziak P., Jaworska A., Kapeluszna E., Kostur G., Czajkowska A., Bogdańska K., Miękina K.
UP: Kwapisiewicz P., Staniszewska I., Szczerbaty A., Żarłok K., Kluch J., Strzałkowska E., Zalewska M., Stryszowska Z., Namielska K., Beda A., Siołowska U.

3B) KUL Lublin – WSNS Lublin 2:0 (25:8, 25:6)
KUL: Kwapisiewicz P., Staniszewska I., Szczerbaty A., Żarłok K., Piestrak Ł., Kluch J., Kochańska P., Strzałkowska E., Stryszowska Z., Namielska K., Beda A., Sidłowska U. 
WSNS: Koniarczyk K., Bobieni G., Usień A., Serafin K., Potręć P., Krawczyk I.

4B) PL Lublin – WSNS Lublin 2:0 (25:5, 25:5)
PL: Wilczewska W., Mileszczyk W., Doluk E., Ligienza K., Kuzawińska D., Jaworska A., Michalak E., Kostur G., Czajkowska A., Miękina K.
WSNS: Siudak P., Koniarczyk K., Usień A., Serafin K., Bobieni G., Potręć P., Sternik K., Krawczyk I., Zaręba M.

5) 17.12.2019 r. (wt.) godz. 19:00 KUL Lublin – PL Lublin (hala KUL, ul. Konstantynów 1G)

6) 15.01.2020 r. (śr.) godz. 17:00 PL Lublin – WSNS Lublin (hala CS PL, ul. Nadbystrzycka 36b)

 

Do pobrania:

Komunikat - wyniki rozgrywek w piłce siatkowej K

Komunikat - terminarz fazy pucharowej (cz.2) w piłce siatkowej K

Komunikat - terminarz fazy pucharowej (cz.1) w piłce siatkowej K

Komunikat 14 - terminarz fazy grupowej w piłce siatkowej K

Regulamin techniczny - piłka siatkowa K

Komunikaty AMWL

Komunikat 25 - wyniki I rundy we wspinaczce sportowej K i M (bouldering)

Komunikat 24 - wyniki turnieju indywidualnego w szachach błyskawicznych

Komunikat 23 - wyniki I rundy w pływaniu K i M (basen 50m)

Komunikat 22 - wyniki I rundy w ergometrze wioślarskim K i M (800m)

Komunikat 21 - wyniki turnieju indywidualnego w tenisie stołowym K i M

Komunikat 20 - wyniki I rundy w strzelectwie sportowym (karabin)

Komunikat 19 - wyniki zawodów w dwuboju siłowym K i M

Komunikat 18 - terminarz I rundy rozgrywek w piłce ręcznej K

Komunikat 17 - terminarz turnieju indywidualnego w szachach

Komunikat 16 - terminarz I rundy rozgrywek w piłce ręcznej M

Klasyfikacja AMWL

1. UMCS Lublin - 0 pkt.

2. Politechnika Lubelska - 0 pkt.

3. UM Lublin - 0 pkt.

4. UP Lublin - 0 pkt.

5. KUL Lublin - 0 pkt.

6. WSNS Lublin - 0 pkt.

7. PWSZ Chełm - 0 pkt.

8. WSSP Lublin - 0 pkt.

9. LAW Dęblin - 0 pkt.

10. UPZ Zamość - 0 pkt.

11. AWF Biała Podlaska - 0 pkt.

12. PSW Biała Podlaska - 0 pkt.

13. WSPiA Lublin - 0 pkt.

14. WSEI Lublin - 0 pkt.

Facebook

Youtube

Instagram