Piłka siatkowa Kobiet

Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego 2019/2020 w piłce siatkowej kobiet zostały podzielone na dwie części - fazę grupową oraz fazę pucharową. W fazie grupowej zespoły grają w dwóch grupach systemem każdy z każdym (mecz + rewanż). Po zakończeniu spotkań w grupach zostanie rozegrana faza pucharowa.

 

Grupa A

1A) UP Lublin – AWF Biała Podlaska 0:2 (14:25, 16:25) 
UP: Kapczyńska J., Przepiórka A., Ambrożek K., Wilk W., Umińska P., Zychowicz N., Janiszewska A., Pokój W. 
AWF: Winek N., Popiel K., Walczuk M., Choina A., Zdubiel J., Kryńska K., Gryciuk R., Duma Z., Stokłosa K., Rokicka W., Szwed O., Sokołowska N., Flasińska A.

2A) UMCS Lublin - UM Lublin 2:0 (25:14, 25:20) 
UMCS: Jasińska M., Pyzik W., Czelen N., Borsuk M., Gieroba N., Chadała J., Urbańska Z., Konop P., Kępka P., Kłuś P. 
UM: Giermasińska A., Romaniuk A., Statuch S., Piech M., Głąb J., Wargocka A, Zaręba M., Płonkowska Z., Czerwonka M., Blicharz A. 

3A) UM Lublin – AWF Biała Podlaska 2:0 (25:16, 25:19)
UM: Giermasińska A.,Szostak B., Romaniuk A., Statuch S., Piech M., Płonkowska Z., Głąb J., Wargocka A, Brus P., Zaręba M., Czerwonka M., Blicharz A. 
AWF: Winek N., Popiel K., Walczuk M., Choina A., Zubiel J., Kryńska K., Gryciuk R., Duma Z., Stokłosa K., Rokicka W., Szwed O., Błachnio N, Sokołowska N., Flasińska A.

4A) UMCS Lublin - UP Lublin 2:0 (25:4, 25:6)
UMCS: Jaśińska M., Pyzik W., Czeleń N., Czarnowska J., Borsuk M., Gieroba N., Chadała J., Obszyńska S., Miazga P., Urbańska Z., Konop P., Kłuś P., Kowalska N.
UP: Trąbska W., Kapczyńska J., Przepiórka A., Ambrożek K., Wilk W., Umińska P., Zychowicz N., Janiszewska A.

5A) AWF Biała Podlaska – UM Lublin 2:0 (25:22, 27:25) 
AWF: Winek N., Popiel K., Walczuk M., Choina A., Zubiel J., Kryńska K., Gryciuk R., Duma Z., Stokłosa K., Rokicka W., Szwed O., Błachnio N, Sokołowska N., Flasińska A. 
UM: Szostak B., Romaniuk A., Statuch S., Piech M., Głąb J., Brus P., Zaręba M., Czerwonka M., Blicharz A., Mikulska J., Mikulska M.

6A) UP Lublin – UMCS Lublin 0:2 (12:25, 9:25) 
UP: Kapczyńska J., Ambrożek K., Wilk W., Chodniewicz W., Zychowicz N., Janiszewska A.
UMCS: Kępka P., Borsuk M., Konop P., Miazga P., Czarnowska J., Kowalska W., Sadłowska M. 

7A) AWF Biała Podlaska – UP Lublin 2:0 (25:21, 25:11) 
AWF: Winek N., Popiel K., Walczuk M., Choina A., Zubiel J., Kryńska K., Gryciuk R., Duma Z., Stokłosa K., Rokicka W., Szwed O., Błachnio N, Sokołowska N., Flasińska A. 
UP: Kapczyńska J., Ambrożek K., Wilk W., Chodniewicz W., Zychowicz N., Janiszewska A.

8A) UM Lublin - UMCS Lublin 0:2 (22:25, 22:25) 
UM: Szostak B., Romaniuk A., Statuch S., Piech M., Głąb J., Brus P., Zaręba M., Czerwonka M., Blicharz A. 
UMCS: Jasińska M., Pyzik W., Konop P., Obszyńska S., Kowalska W., Kępka P., Czeleń W., Kłuś P.

9A) UM Lublin – UP Lublin 2:0 (25:7, 25:11)
UM: Giermasińska A., Romaniuk A., Statuch S., Piech M., Płonkowska Z., Głąb J., Mikulska M.,  Wargocka A., Zaręba M., Mikulska J., Czerwonka M., Blicharz A.
UP: Kapczyńska J., Krzywicka W., Przepiórka A., Ambrożek K., Wilk W., Umińska P., Zychowicz N.

10A) UMCS Lublin - AWF Biała Podlaska 2:0 (25:14, 25:13)
UMCS: Jasińska M., Pyzik W., Czeleń N., Borsuk M., Gieroba N., Chadała J., Obszyńska S., Sadłowska M., Urbańska Z., Kowalska W., Konop P., Kępka P., Kłuś P. 
AWF: Winek N., Popiel K., Walczuk M., Choina A., Zubiel J., Kryńska K., Gryciuk R., Duma Z., Stokłosa K., Rokicka W., Szwed O., Sokołowska N., Flasińska A.

11) AWF Biała Podlaska – UMCS Lublin 0:2 (18:25, 12:25)
AWF: Winek N., Popiel K., Walczuk M., Choina A., Zubiel J., Kryńska K., Gryciuk R., Duma Z., Stokłosa K., Rokicka W., Szwed O., Sokołowska N., Flasińska A. 
UMCS: Jasińska M., Pyzik W., Czeleń N., Borsuk M., Gieroba N., Chadała J., Obszyńska S., Sadłowska M., Urbańska Z., Kowalska W., Konop P., Kępka P., Kłuś P. 

12) UP Lublin – UM Lublin  0:2 (11:25, 13:25)
UP:Kapczyńska J., Krzywicka W., Przepiórka A., Ambrożek K., Wilk W., Umińska P., Chodniewicz W., Zychowicz N., Janiszewska A.
UM:Szostak B., Romaniuk A., Statuch S., Piech M., Płonkowsks Z., Głąb J., Frączek M., Wargocka A., Brus P., Zaręba M.

 

Grupa B

1B) KUL Lublin – WSNS Lublin 2:0 (25:8, 25:15) 
KUL: Kwapisiewicz P., Staniszewska I., Szczerbaty A., Żarłok K., Piestrak Ł., Kluch J., Kochańska P., Strzałkowska E., Zalewska M., Stryszowska Z., Namielska K., Beda A., Sidłowska U. 
WSNS: Siudak P., Momot M., Usień A., Serafin K., Piwowar M., Potręć P., Koniarczyk K., Krawczyk I., Zaręba M. 

2B) PL Lublin – KUL Lublin 2:0 (25:7, 25:15)
PL: Wilczewska W., Mileszczyk W., Doluk E., Ligienza K., Kuzawińska D., Dudziak P., Jaworska A., Kapeluszna E., Kostur G., Czajkowska A., Bogdańska K., Miękina K.
UP: Kwapisiewicz P., Staniszewska I., Szczerbaty A., Żarłok K., Kluch J., Strzałkowska E., Zalewska M., Stryszowska Z., Namielska K., Beda A., Siołowska U.

3B) KUL Lublin – WSNS Lublin 2:0 (25:8, 25:6)
KUL: Kwapisiewicz P., Staniszewska I., Szczerbaty A., Żarłok K., Piestrak Ł., Kluch J., Kochańska P., Strzałkowska E., Stryszowska Z., Namielska K., Beda A., Sidłowska U. 
WSNS: Koniarczyk K., Bobieni G., Usień A., Serafin K., Potręć P., Krawczyk I.

4B) PL Lublin – WSNS Lublin 2:0 (25:5, 25:5)
PL: Wilczewska W., Mileszczyk W., Doluk E., Ligienza K., Kuzawińska D., Jaworska A., Michalak E., Kostur G., Czajkowska A., Miękina K.
WSNS: Siudak P., Koniarczyk K., Usień A., Serafin K., Bobieni G., Potręć P., Sternik K., Krawczyk I., Zaręba M.

5) PL Lublin – WSNS Lublin 2:0 (25:4, 25:8)
PL: Wilczewska W., Mileszczyk W., Ligienza K., Doluk E., Dudziak P., Michalak E., Kapeluszna E., Kostur G., Miękina K.
WSNS: Zaręba M., Koniarczyk K., Serafin K., Bobieni G., Potręć P., Krawczyk I., Momot M.

6) 21.01.2019 r. (wt.) godz. 19:00 KUL Lublin – PL Lublin (hala KUL, ul. Konstantynów 1G) ---> nowy termin meczu

 

Do pobrania:

Komunikat - wyniki rozgrywek w piłce siatkowej K

Komunikat - terminarz fazy pucharowej (cz.2) w piłce siatkowej K

Komunikat - terminarz fazy pucharowej (cz.1) w piłce siatkowej K

Komunikat 14a - terminarz fazy grupowej w piłce siatkowej K - aktualizacja (KUL-PL)

Komunikat 14 - terminarz fazy grupowej w piłce siatkowej K

Regulamin techniczny - piłka siatkowa K

Zgłoszenia AMWL

23.01
Szachy (turniej drużynowy)
Zgłoszenia na: amwl@azs.lublin.pl

Komunikaty AMWL

Komunikat 31 - wyniki turnieju w futsalu kobiet

Komunikat 30 - wyniki turnieju w futsalu mężczyzn

Komunikat 29 - terminarz turnieju drużynowego w szachach

Komunikat 28 - terminarz fazy pucharowej rozgrywek w futsalu K i M

Komunikat 27 - wyniki turnieju indywidualnego w szachach

Komunikat 26 - wyniki turnieju indywidualnego w badmintonie K i M

Komunikat 25 - wyniki I rundy we wspinaczce sportowej K i M (bouldering)

Komunikat 24 - wyniki turnieju indywidualnego w szachach błyskawicznych

Komunikat 23 - wyniki I rundy w pływaniu K i M (basen 50m)

Komunikat 22 - wyniki I rundy w ergometrze wioślarskim K i M (800m)

Klasyfikacja AMWL

1. UMCS Lublin - 295 pkt.

2. Politechnika Lubelska - 261 pkt.

3. UP Lublin - 247,5 pkt.

4. UM Lublin - 241 pkt.

5. KUL Lublin - 222,5 pkt.

6. WSNS Lublin - 131 pkt.

7. LAW Dęblin - 89,5 pkt.

8. UPZ Zamość - 48,5 pkt.

9. WSSP Lublin - 47,5 pkt.

10. PWSZ Chełm - 39,5 pkt.

11. PSW Biała Podlaska - 39 pkt.

12. AWF Biała Podlaska - 31 pkt.

13. WSEI Lublin - 19 pkt.

14. WSPiA Lublin - 0 pkt.

Facebook

Youtube

Instagram