Piłka ręczna Mężczyzn

Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego 2020/2021 w piłce ręcznej mężczyzn zostaną rozegrane systemem każdy z każdym (mecz + rewanż). 

 

Runda rewanżowa jest planowana na marzec 2021 roku.

 

Wyniki (I runda): 

1) KUL Lublin – UMCS Lublin 0:10 v/o 
UMCS: Kołodziejczyk K., Janicki D., Kijak D., Rycerz J., Rogalski M., Wielgus G., Majewski O., Nowak S., Kukliński M.

2) PL Lublin – UM Lublin 7:13 (3:8) 
PL:
 Grzelak J., Gałaszkiewicz P. (1), Kłoda Ł. (3), Niedziółka B., Chromiński R. (1), Toruń A., Kałaska M. (2)
UM: Heromiński G., Skowronek B. (2), Kołodziej W., Sygacz O. (1), Momot R., Niziołek J. (2), Rzepka K. (6), Seredyński T. (1), Hamouta J., Czajka M. (1), Gałas H.

3) UP Lublin – KUL Lublin 10:0 v/o
UP: Zięba P., Pietrus M., Sykut M., Chilimoniuk M., Wójcik M., Wójcik P., Wysokiński D., Ożóg M.

4) UMCS Lublin – PL Lublin 27:7 (13:4)
UMCS: Kołodziejczyk K., Janicki D., Kijak D., Rycerz J. (7), Rogalski M. (4), Wielgus G. (9), Majewski O. (3), Nowak S. (3), Kukliński M. (1), Stachowicz J.
PL: Grzelak J., Gałaszkiewicz P. (1), Kłoda Ł. (4), Niedziółka B. (1), Chromiński R. (1), Toruń A., Kałaska M.

5) UP Lublin – UM Lublin 9:19 (6:10)
UP: Zięba P. (6), Pietrus M., Sykut M.(1), Chilimoniuk M., Wójcik M. (2), Wójcik P., Wysokiński D., Ożóg M.
UM: Heromiński G., Skowronek B. (1), Kołodziej W. (1), Sygacz O. (2), Momot R. (1), Niziołek J. (6), Rzepka K. (1), Seredyński T. (3), Hamouta J., Czajka M. (3), Gałas H. (1)

6) UM Lublin – UMCS Lublin 7:13 (2:10)
UM: Heromiński G., Skowronek B. (1), Kołodziej W. (2), Momot R. , Niziołek J.,  Seredyński T. (3), Hamouta J., Czajka M., Gałas H. (1)
UMCS: Kołodziejczyk K., Janicki D., Kijak D., Rycerz J. (3), Rogalski M. (4), Wielgus G. (1), Majewski O., Stachowicz J. (2), Baranowski K. (3)

7) PL Lublin – KUL Lublin 10:0 v/o
PL: Grzelak J., Gałaszkiewicz P., Kłoda Ł., Niedziółka B., Chromiński R., Toruń A., Kałaska M., Kańkowski J.

8) UMCS Lublin – UP Lublin 19:5 (5:4)
UMCS: Kołodziejczyk K., Janicki D., Kijak D., Rycerz J. (6), Rogalski M. (3), Wielgus G. (3), Majewski O., Stachowicz J. (3), Baranowski K. (4)
UP: Zięba P. , Pietrus M., Sykut M., Chilimoniuk M., Wójcik M. (2), Wójcik P., Wysokiński D., Ożóg M., Działa J. (3)

9) UM Lublin – KUL Lublin 10:0 v/o
UM: Heromiński G., Skowronek B., Kołodziej W., Momot R. , Niziołek J.,  Seredyński T., Hamouta J., Czajka M., Gałas H.

10) PL Lublin – UP Lublin 17:12 (9:5)
PL: Grzelak J., Gałaszkiewicz P. (5), Kłoda Ł. (3), Niedziółka B. (1), Chromiński R. (3), Toruń A., Kałaska M., Kańkowski J., Makowski P. (5)
UP: Zięba P. (3), Pietrus M. (1), Sykut M. (2), Chilimoniuk M., Wójcik M. (1), Wójcik P., Wysokiński D., Ożóg M., Działa J. (5)

Tabela (I runda): 

Lp. Uczelnia Mecze Bramki Punkty
1. UMCS Lublin 4 69:19 12
2. UM Lublin 4 49:29 9
3. PL Lublin 4 41:52 6
4. UP Lublin 4 36:55 3
5. KUL Lublin 4 0:40 0

 

 

Do pobrania:

Komunikat - wyniki rozgrywek w piłce ręcznej M

Komunikat - terminarz II rundy rozgrywek w piłce ręcznej M

Komunikat 12 - terminarz I rundy rozgrywek w piłce ręcznej M

Zgłoszenie ostateczne (do weryfikacji) - (*doc) (*pdf)

Regulamin techniczny - piłka ręczna M

Komunikaty AMWL

Komunikat 32 - wyniki rozgrywek w futsalu K

Komunikat 31 - wyniki rozgrywek w futsalu M

Komunikat 30 - wyniki turnieju indywidualnego w tenisie stołowym K i M

Komunikat 29 - wyniki I rundy w ergometrze wioślarskim K i M (800m)

Komunikat 28 - wyniki turnieju indywidualnego w badmintonie K i M

Komunikat 27 - wyniki I rundy w pływaniu K i M (basen 50m)

Komunikat 26 - wyniki I rundy we wspinaczce sportowej K i M (kon. bouldering)

Komunikat 25 - wyniki turnieju par w brydżu sportowym

Komunikat 22a - akualizacja terminu turnieju indywidualnego w tenisie stołowym K i M NOWY!

Komunikat 24 - wyniki zawodów w dwuboju siłowym K i M

Klasyfikacja AMWL

1. PL Lublin - 322 pkt.

2. UMCS Lublin - 317 pkt.

3. UM Lublin - 273,5 pkt.

4. UP Lublin - 238 pkt.

5. KUL Lublin - 155 pkt.

6. WSNS Lublin - 84,5 pkt.

7. AWF Biała Podlaska - 50 pkt.

8. UPZ Zamość - 29 pkt.

9. WSPiA Lublin - 28 pkt.

10. LAW Dęblin - 24,5 pkt.

11. WSEI Lublin - 21 pkt.

12. WSSP Lublin - 18 pkt.

13. PSW Biała Podlaska - 10 pkt.

14. PWSZ Chełm - 0 pkt.

Facebook

Youtube

Instagram