Piłka ręczna Mężczyzn

Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego 2019/2020 w piłce ręcznej mężczyzn zostały podzielone na dwie części - fazę grupową oraz fazę pucharową. W fazie grupowej zespoły grają w dwóch grupach systemem każdy z każdym (mecz + rewanż). Po zakończeniu spotkań w grupach zostanie rozegrana faza pucharowa.

 

Grupa A

1A) UP Lublin – KUL Lublin 27:13 (14:4)
UP: Zięba P. (3), Działa J. (4), Wisznicki P., Sykut M. (4), Serafin M. (3), Wójcik M. (7), Wójcik P., Pietrus M., Albiniak R. (4), Kacprzak M., Graboś Ł. (2), Wysokiński D., Masiewicz K., 
KUL: 
Sprawka P., Bryda M., Pacocha J. (6), Spiaszylow N. (4), Gorczyca M., Cichoń D., Przepiórka P. (2), , Staniaszek H., Pietrzyk G. (1)

2A) UP Lublin – PL Lublin 14:18 (6:10)
UP: Zięba P. (2), Działa J. (4), Rafalski R., Sykut M., Serafin M. (5), Wójcik M. (2), Wójcik P., Pietrus M., Albiniak R. (1), Kacprzak M., Wysokiński D., Masiewicz K.
PL: Gałaszkiewicz P. (2), Kłoda Ł., Sobiesiak J. (3), Świątek S., Łukasik H. (1), Burek D.,
Wielgus G. (1), Suski M. (4), Majewski O. (1), Żółkowski K., Makowski P. (6)

3A) PL Lublin – KUL Lublin 30:9 (13:5)
PL: Włada D. (6), Kłoda Ł. (2), Sobiesiak J. (6), Świątek S., Burek D. (4), Suski M. (1), Stachowicz J. (4), Majewski O., Żółkowski O., Wielgus G. (7).
KUL: Sprawka P., Bryda M., Pacocha J. (2), Spieshylov N., Cichoń D. (3), Staniaszek H. (1), Przepiórka P. (2), Pietrzyk G. (1).
Czerwona kartka: Sprawka (KUL)

 

Grupa B

1B) UMCS Lublin - UPZ Zamość 32:26 (16:16)
UMCS: Kijak D., Kołodziejczyk K., Drozd M. (3), Stępień A. (5), Karpiński J. (1), Flont M. (6), Tuszyński K. (3), Mchawrab K. (12),  Rycerz J. (1), Patiuk R. (1), 
UPZ: Orlich Ł. (5), Radwański I. (3), Bąk R., Misalski B. (3), Teterczuk K. (4), Adamczuk A. (6), Wnuk W. (5)

2B) UPZ Zamość – UM Lublin 28:15 (12:8)
UPZ: Bąk R. Misalski B. (3), Orlich Ł. (1), Adamczuk A. (6), Wnuk W. (3), Teterycz K. (8), Radwański I. (7)
UM: Heromiński G., Niziołek J. (3), Skowronek B. (1), Gałas H., Seredyński T. (4), Hader M. (6), Kołodziej W., Sygacz O., Czajka M. (1)

3B) 28.01.2020 r. (wt.) godz. 19:00 UMCS Lublin – UM Lublin (hala MOSiR Lublin, Al. Zygmuntowskie 4) ---> nowy termin meczu

 

Do pobrania:

Komunikat - wyniki rozgrywek w piłce ręcznej M

Komunikat - terminarz fazy pucharowej (cz.2) w piłce ręcznej M

Komunikat - terminarz fazy pucharowej (cz.1) w piłce ręcznej M

Komunikat - terminarz II rundy rozgrywek w piłce ręcznej M

Komunikat 16c - terminarz I rundy rozgrywek w piłce ręcznej M (UMCS-UM)

Komunikat 16b - terminarz I rundy rozgrywek w piłce ręcznej M (PL-KUL)

Komunikat 16a - terminarz I rundy rozgrywek w piłce ręcznej M (UPZ-UM)

Komunikat 16 - terminarz I rundy rozgrywek w piłce ręcznej M

Regulamin techniczny - piłka ręczna M

Zgłoszenia AMWL

23.01
Szachy (turniej drużynowy)
Zgłoszenia na: amwl@azs.lublin.pl

Komunikaty AMWL

Komunikat 31 - wyniki turnieju w futsalu kobiet

Komunikat 30 - wyniki turnieju w futsalu mężczyzn

Komunikat 29 - terminarz turnieju drużynowego w szachach

Komunikat 28 - terminarz fazy pucharowej rozgrywek w futsalu K i M

Komunikat 27 - wyniki turnieju indywidualnego w szachach

Komunikat 26 - wyniki turnieju indywidualnego w badmintonie K i M

Komunikat 25 - wyniki I rundy we wspinaczce sportowej K i M (bouldering)

Komunikat 24 - wyniki turnieju indywidualnego w szachach błyskawicznych

Komunikat 23 - wyniki I rundy w pływaniu K i M (basen 50m)

Komunikat 22 - wyniki I rundy w ergometrze wioślarskim K i M (800m)

Klasyfikacja AMWL

1. UMCS Lublin - 295 pkt.

2. Politechnika Lubelska - 261 pkt.

3. UP Lublin - 247,5 pkt.

4. UM Lublin - 241 pkt.

5. KUL Lublin - 222,5 pkt.

6. WSNS Lublin - 131 pkt.

7. LAW Dęblin - 89,5 pkt.

8. UPZ Zamość - 48,5 pkt.

9. WSSP Lublin - 47,5 pkt.

10. PWSZ Chełm - 39,5 pkt.

11. PSW Biała Podlaska - 39 pkt.

12. AWF Biała Podlaska - 31 pkt.

13. WSEI Lublin - 19 pkt.

14. WSPiA Lublin - 0 pkt.

Facebook

Youtube

Instagram