Piłka ręczna Kobiet

Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego 2020/2021 w piłce ręcznej kobiet zostaną rozegrane systemem każdy z każdym (mecz + rewanż). 

 

Runda rewanżowa jest planowana na marzec/kwiecień 2021 roku.

 

Wyniki (I runda): 

1) UP Lublin – PL Lublin 5:7 (2:3)
UP: Musur K., Bociankiewicz O., Kapusta A., Winiarczyk A. (1), Czarkowska G. (1), Padewska W. (1), Cebula M.,  Nowak A. (2), Nowacka P., Kot J.
PL: Karman A., Gołoś K. (5), Nazar A. (2), Krzysiak A., Surmacz N., Małyska G., Dacka A., Ziemoląg B., Mańkowska W., Osmulska A., Pawłasek M., Nieścioruk K., Czajkowska A.

2) UM Lublin – UMCS Lublin 2:18 (1:8)
UM: Kozłowska M. (1), Borkowska A., Pracownik O., Chocyk P., Ćwiklak J., Kiljanek A. (1), Łupina M., Sosik W., Rutkowska M., Pawlik A., Surma P., Matras A., Paprocka J., Korniluk M., Mitruczuk K.
UMCS: Suszek K. (1), Szempruch A. (1), Dziuba J. (2), Warias G. (2), Kazana S., Vlasiuk D. (1), Skubacz J., Tomczyk G. (3), Kuc  K. (5), Rossa A. (3), Żywot E.

3) PL Lublin – UMCS Lublin 4:22 (2:12)
PL: Karman A., Gołoś K. (1), Nazar A., Krzysiak A., Surmacz N., Małyska G., Dacka A., Ziemoląg B., Mańkowska W. (3), Osmulska A., Pawłasek M., Nieścioruk K., Czajkowska A.
UMCS: Suszek K. (2), Szempruch A. (2), Dziuba J. (5), Warias G. (4), Kazana S., Vlasiuk D. (3), Skubacz J., Tomczyk G. (1), Kuc  K. (3), Rossa A. (2), Żywot E.

4) UP Lublin – UM Lublin 14:4 (6:1)
UP: Musur K. (1), Bociankiewicz O., Kapusta A., Winiarczyk A. (1), Czarkowska G. (2), Padewska W., Cebula M. (3),  Nowak A. (4), Nowacka P., Kot J. (3)
UM: Kozłowska M., Borkowska A. (1), Pracownik O. (1), Chocyk P., Ćwiklak J. (2), Kiljanek A., Łupina M., Sosik W., Rutkowska M., Pawlik A., Surma P., Matras A., Paprocka J., Korniluk M., Mitruczuk K., Kuchnio J.

5) UM Lublin – PL Lublin 4:15 (0:8)
UM: Kozłowska M. (1), Borkowska A. (1), Pracownik O. (2), Chocyk P., Ćwiklak J., Kiljanek A., Łupina M., Sosik W., Rutkowska M., Pawlik A., Surma P., Matras A., Paprocka J., Korniluk M., Mitruczuk K., Kuchnio J.
PL: Karman A., Gołoś K. (6), Nazar A. (5), Krzysiak A., Surmacz N., Małyska G. (1), Dacka A. (2), Ziemoląg B., Mańkowska W., Osmulska A., Pawłasek M. (1), Nieścioruk K., Czajkowska A.

6) UMCS Lublin – UP Lublin 19:8 (9:4)
UMCS: Suszek K., Szempruch A. (3), Dziuba J. (4), Warias G. (2), Kazana S., Vlasiuk D. (4), Skubacz J. (1), Tomczyk G. (1), Kuc  K. (3), Rossa A. (1), Żywot E.
UP:  Musur K., Bociankiewicz O., Kapusta A., Winiarczyk A., Czarkowska G. (1), Padewska W., Cebula M. (5),  Nowak A. (2), Nowacka P., Kot J.

Tabela (I runda): 

Lp. Uczelnia Mecze Bramki Punkty
1. UMCS Lublin 3 59:14 9
2. PL Lublin 3 26:31 6
3. UP Lublin 3 27:30 3
4. UM Lublin 3 10:47 0

 

 

Do pobrania:

Komunikat - wyniki rozgrywek w piłce ręcznej K

Komunikat - terminarz II rundy rozgrywek w piłce ręcznej K

Komunikat 13 - terminarz I rundy rozgrywek w piłce ręcznej K

Zgłoszenie ostateczne (do weryfikacji) - (*doc) (*pdf)

Regulamin techniczny - piłka ręczna K

Komunikaty AMWL

Komunikat 32 - wyniki rozgrywek w futsalu K

Komunikat 31 - wyniki rozgrywek w futsalu M

Komunikat 30 - wyniki turnieju indywidualnego w tenisie stołowym K i M

Komunikat 29 - wyniki I rundy w ergometrze wioślarskim K i M (800m)

Komunikat 28 - wyniki turnieju indywidualnego w badmintonie K i M

Komunikat 27 - wyniki I rundy w pływaniu K i M (basen 50m)

Komunikat 26 - wyniki I rundy we wspinaczce sportowej K i M (kon. bouldering)

Komunikat 25 - wyniki turnieju par w brydżu sportowym

Komunikat 22a - akualizacja terminu turnieju indywidualnego w tenisie stołowym K i M NOWY!

Komunikat 24 - wyniki zawodów w dwuboju siłowym K i M

Klasyfikacja AMWL

1. PL Lublin - 322 pkt.

2. UMCS Lublin - 317 pkt.

3. UM Lublin - 273,5 pkt.

4. UP Lublin - 238 pkt.

5. KUL Lublin - 155 pkt.

6. WSNS Lublin - 84,5 pkt.

7. AWF Biała Podlaska - 50 pkt.

8. UPZ Zamość - 29 pkt.

9. WSPiA Lublin - 28 pkt.

10. LAW Dęblin - 24,5 pkt.

11. WSEI Lublin - 21 pkt.

12. WSSP Lublin - 18 pkt.

13. PSW Biała Podlaska - 10 pkt.

14. PWSZ Chełm - 0 pkt.

Facebook

Youtube

Instagram