Koszykówka Mężczyzn

Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego 2020/2021 w koszykówce mężczyzn zostały podzielone na fazę grupową (mecz + rewanż) oraz fazę pucharową (półfinały + mecze o miejsca). 

 

ROZGRYWKI ZAWIESZONE!!! INFORMACJA I KOMUNIKAT - PRZEJDŹ

 

Grupa A

1) UM Lublin – LAW Dęblin 20:0 v/o

2) AWF Biała Podlaska  – WSSP Lublin 57:52 (15:10, 11:11, 16:14, 15:17)
AWF: Rejek A., Rycek M., Rolf K., Wojtysiak P. (16), Filipiuk K. (14), Piwko M. (10), Kaspruk K., Klucz S. (2), Szwed E. (4), Lipiński P. (11)
WSSP: Piriiev D. (21), Ezugwu O. (4), Ruzvidzo S. (6), Wenyika D., Rusinek P. (3), Mandaza G. (2), Markowski D., Solovei Y., Siwela Q (2), Dinhidza T., Shevchuk M. (11), Szyszkowski P. (3)

3) AWF Biała Podlaska – UM Lublin 63:43 (15:11, 24:10, 15:10, 9:12)
AWF: Rejek A. (13), Rycek M., Rolf K.(6), Wojtysiak P. (12), Filipiuk K. (16), Piwko M. (14), Kaspruk K., Klucz S., Szwed E., Lipiński P. (2)
UM: Spitaleri M. (2), Wilkowicz W. (4), Margazyn D. (14), Kowal F., Juan Ch. (1), Bo Yan Ch., Ju-I F. (2), Sienkiel O., Ćwiek M, (7), Sorn B. (13)

4) WSSP Lublin – LAW Dęblin 20:0 v/o

5) UM Lublin – WSSP Lublin 57:39 (14:10, 13:4, 13:22, 17:3) 
UM: Spitaleri M. (5), Wilkowicz W. (9), Margazyn A. (16), Kowal F., Juan Ch. (6), Bo Yan Ch. (4), Ju-I F., Sienkiel O., Ćwiek M, (6), Sorn B. (11), Bara S. 
WSSP: Piriiev D. (8), Ezugwu O. (6), Ruzvidzo S. (5), Wenyika D., Rusinek P., Mandaza G. (6), Markowski D., Solovei Y., Siwela Q, Dinhidza T., Szyszkowski P. (2), Shevchuk M. (12) 

6) AWF Biała Podlaska – LAW Dęblin 20:0 v/o

7) UM Lublin - WSSP Lublin 35:28 (10:5, 4:6, 10:11, 11:6) 
UM: Spitaleri M (3), Wilkowicz W. (1), Margazyn A. (10), Kowal F. (2), Ju-I Fan (4), Yan C. (5), Kurowski M. (0), Sienkiel O. (2), Ćwiek M. (8), Górecki K. (0) 
WSSP: Martinez F. (4), Ruzwidzo S. (8), Szyszkowski P. (2), Szewczuk M. (2), Mandaza G. (3), Siwela G. (0), Markowski D. (0), Ezugwe O. (9)

8)  AWF Biała Podlaska – LAW Dęblin 59:36 (11:4, 22:8, 13:17, 13:7) 
AWF: Rejek A. (2), Rycek M., Rolf K.(6), Wojtysiak P. (21), Filipiuk K. (2), Piwko M. (14), Klucz S.(6), Lipiński P. (8) 
LAW: Nieradko M.(2), Brodowski P. (4), Górszczyk M., Przybysz P.(14), Lepak K., Tłok E., Krasnoborski P. (4), Polak J. (4), Wardeński M. (8)

9) 25.03.2021 r. (czwartek) godz. 20:00 UM Lublin – LAW Dęblin (ZS5 Lublin, ul. Elsnera 5)

10) 26.03.2021 r. (piątek) godz. 16:00 WSSP Lublin – AWF Biała Podlaska (hala KUL, ul. Konstantynów 1G)

11) 29-31.03.2021 r. UM Lublin – AWF Biała Podlaska

12) 30.03.2021 r. (wtorek) godz. 20:00 WSSP Lublin – LAW Dęblin (hala CKFiS UP, ul. Głęboka 31)

Tabela grupy A: 

Lp. Uczelnia Mecze Kosze +/- Punkty
1. AWF Biała Podlaska 4 199:131 8
2. UM Lublin 4 155:130 7
3. WSSP Lublin 4 139:149 5
4. LAW Dęblin 4 36:119 1

 

Grupa B

1) UP Lublin – KUL Lublin 114:26 (34:0, 33:5, 32:5, 15:16)
UP: Czerniak Sz. (10), Czerniak O. (15), Sobieraj B. (11), Kandzierski P. (28), Jankowski M. (13), Ważny W. (19), Belniak K. (10), Mitrut S. (8)
KUL: Kukharczuk L., Malanych V. (9), Krzyżak P. (2), Machnikowski K. (7), Kuroski M. (3), Yakovchuk O., Myroniuk K. (5)

2) PL Lublin – UMCS Lublin 40:82 (21:20, 5:20, 5:28, 9:14)
PL: Mergel J. (5), Nieradko P., Maciąg P., Szewczyk K. (6), Breś J. (2), Zając F., Kosior M., Grabowski P. (4), Dados D. (19), Kowalczuk M. (4)
UMCS: Wąsowicz K. (6), Jaworski Sz. (24), Nycz B. (10), Obarek K. (8), Łoś K., Strzałkowski Sz. (3), Szponder M., Waniewski K. (18), Matysek W. (13)

3) UMCS Lublin – UP Lublin 103:40 (27:12, 20:7, 32:13, 24:8)
UMCS: Jaworski Sz. (28), Nycz B. (26), Łoś K. (8), Strzałkowski Sz. (2), Szponder M. (4), Voskovtsev M. (4), Waniewski K. (25), Matysek W. (6)
UP: Czerniak Sz. (4), Sobieraj B., Kuśmierz M. (3), Kandzierski P. (17), Jankowski M. (14), Ważny W., Belniak K. (2)

4) PL Lublin – KUL Lublin 86:11 (23:5, 24:3, 25:0, 14:3)
PL: Breś J. (13), Własiuk M. (6), Mergel J. (6), Nieradko P. (6), Maciąg P. (19), Szewczyk K. (10), Zając F., Kosior M. (5), Grabowski P. (2), Dados D. (17), Kowalczuk M. (2)
KUL: Kukharczuk L., Malanych V., Krzyżak P. (7), Machnikowski J. (4), Kuroski M., Yakovchuk O.

5) KUL Lublin – UMCS Lublin 40:101 (9:31, 0:23, 10:21, 21:26)
KUL: Kukharczuk L., Malanych V. (3), Krzyżak P. (2), Machnikowski K. (4), Kuroski M. (2), Prus H. (27), Myroniuk V.(2) 
UMCS:  Nycz B. (14), Łoś K. (5), Strzałkowski Sz. (14), Szponder M. (14), Voskovtsev M. (20),  Matysek W. (34) 

6) UP Lublin – PL Lublin 61:65 (12:16, 20:16, 12:22, 17:11) 
UP: Czerniak Sz (2), Sobieraj B., Gerniak O. (11), Kandzierski P. (21), Jankowski M. (9), Mitrut S. (4), Ważny W. (2), Belniak K. (12) 
PL: Kania D. (1), Kowalczuk M. (7), Mergiel J. (13), Nieradko P. (11), Szewczyk K. (15), Breś J. (4), Zając F., Kosior M., Grabowski P. (8), Dados D. (6) 

7) UMCS Lublin – KUL Lublin 20:0 v/o

8) PL Lublin – UP Lublin 45:51 (9:16, 19:12, 9:9, 8:14)
PL: Mergel J. (4), Nieradko P. (17), Góra R. (4), Szewczyk K. (9), Breś J., Zając F., Kosior M., Morozov Y., Kania D. (11)
UP: Czerniak S. (1), Sobieraj B. (4), Haponiuk J., Czerniak O. (21), Kuśmierz M. (5), Kandzierski P. (20), Ważny W., Mitruj S.

9) 22.03.2021 r. (poniedziałek) godz. 17:00 UMCS Lublin – UP Lublin (hala CKF UMCS, ul. Langiewicza 22)

10) 22.03.2021 r. (poniedziałek) godz. 19:15 KUL Lublin – PL Lublin (hala KUL, ul. Konstantynów 1G)

11) 29.03.2021 r. (poniedziałek) godz. 17:00 UMCS Lublin – PL Lublin (hala CKF UMCS, ul. Langiewicza 22)

12) 29.03.2021 r. (poniedziałek) godz. 19:15 KUL Lublin – UP Lublin (hala KUL, ul. Konstantynów 1G)

Tabela grupy B: 

Lp. Uczelnia Mecze Kosze +/- Punkty
1. UMCS Lublin 4 306:120 8
2. UP Lublin 4 266:239 6
3. PL Lublin 4 236:205 6
4. KUL Lublin 4 77:321 3

 

 

Do pobrania: 

Komunikat - wyniki rozgrywek w koszykówce M

Komunikat - terminarz fazy pucharowej (cz.2) w koszykówce M

Komunikat - terminarz fazy pucharowej (cz.1) w koszykówce M

Komunikat 42a - aktualizacja terminarza II rundy rozgrywek w koszykówce M (WSSP-LAW) NOWY!

Komunikat 42 - terminarz II rundy rozgrywek w koszykówce M

Komunikat 9a - zmiana terminu spotkania drugiej kolejki rozgrywek w koszykówce M (UMCS-UP)

Komunikat 9 - terminarz drugiej i trzeciej kolejki rozgrywek w koszykówce M

Komunikat 5a - zmiana terminu spotkania pierwszej kolejki rozgrywek w koszykówce M (UP-KUL)

Komunikat 5 - terminarz pierwszej kolejki rozgrywek w koszykówce M

Zgłoszenie ostateczne (do weryfikacji) - (*doc) (*pdf)

Regulamin techniczny - koszykówka M

Zgłoszenia AMWL

10.05
Lekka Atletyka K i M (do godz. 15:00)
Zgłoszenia na: https://domtel-sport.pl/zgloszenia/ - instrukcja w komunikacie

Komunikaty AMWL

Komunikat 56 - terminarz zawodów w lekkiej atletyce K i M

Komunikat 55 - terminarz II rundy w strzelectwie sportowym (pistolet)

PLANY WZOWIENIA ROZGRYWEK - pobierz kalendarz AMWL

Komunikat 54 - wyniki II rundy w pływaniu K i M (basen 25m)

Komunikat 53 - wyniki II rundy we wspinaczce sportowej K i M

Komunikat 52 - wyniki turnieju drużynowego w badmintonie

Komunikat 51 - terminarz II rundy w biegach przełajowych K i M

Komunikat 50 - terminarz II rundy rozgrywek w piłce ręcznej K

Komunikat 49 - terminarz turnieju finałowego w piłce siatkowej K i M

Klasyfikacja AMWL

1. UMCS Lublin - 432,5 pkt.

2. PL Lublin - 412,5 pkt.

3. UM Lublin - 378 pkt.

4. UP Lublin - 263 pkt.

5. KUL Lublin - 199,5 pkt.

6. WSNS Lublin - 99,5 pkt.

7. LAW Dęblin - 79,5 pkt.

8. AWF Biała Podlaska - 50 pkt.

9. UPZ Zamość - 41,5 pkt.

10. WSSP Lublin - 35 pkt.

11. WSPiA Lublin - 28 pkt.

12. WSEI Lublin - 20 pkt.

13. PSW Biała Podlaska - 10 pkt.

14. PWSZ Chełm - 0 pkt.

SZCZEGÓŁOWE ZESTAWIENIE POBIERZ

Facebook

Youtube

Instagram