Koszykówka Mężczyzn

Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego 2019/2020 w koszykówce mężczyzn zostały podzielone na dwie części - fazę grupową oraz fazę pucharową. W fazie grupowej zespoły grają w dwóch grupach systemem każdy z każdym (mecz + rewanż). Po zakończeniu spotkań w grupach zostanie rozegrana faza pucharowa.

 

Grupa A

1A) UP - UM 50:38 (12:20, 10:11, 6:14, 10:5)
UP: Mitrut S. (5), Guzowski S., Jankowski N. (3), Nawrocki G. (12), Kandzierski P. (15), Belniak K (10), Zaskowski I. (1), Haponiuk I., Ważny W. (2), Czerniak O. (2), Sobieraj B.
UM: Pokorski P. (2), Szpiejankowski M. (2), Margazyn A. (4), Kowal F. (2), Blask Z. (11), I-Fan I. (4), Chiang B. (5), Arashdeep G., Cheng-En I. (2), Sobczyk M., Spitaleri M. (6), Ćwiek M.

2A) PL – UMCS 24:110 (4:23, 6:30, 4:30, 10:27)
PL: Maciąg P., Giorgio B. (2), Ejsmont J., Shabliwski I. (5), Badurowicz B., Breś J. (4), Zając F. (3), Kosior M., Grabowski P., Dados D. (10)
UMCS: Wąsowicz K. (7), Jaworski Sz. (19), Nycz B. (34), Obarek K. (6), Łoś K. (3), Uniłowski M. (20), Kwadrans P. (3), Uniłowski J. (6), Waniewski K. (12)

3A) UM – UMCS 56:64 (14:9, 14:19, 14:16, 14:20)
UM: Spitaleri M. (2), Pikuła J. (2), Szpiejankowski M. (4), Margazyn A. (14), Blask Z. (27), I-Fan J. (5), Arashdeed G., Cheng-En I., Sobczyk M. (2), Ćwiek M.
UMCS: Wąsowicz K. (10), Nycz B. (8), Obarek K. (15), Łoś K. (2), Uniłowski M. (9), Bodenko F. (8), Kwadrans P. (5), Uniłowski J. (1), Waniewski K. (3), Matysek W. (3)

4A) UP – PL 68:57 (16:10, 15:15, 24:14, 13:18) 
UP: Czerniak S., Sobieraj B., Nawrocki G. (13), Haponiuk I., Czerniak O. (8), Guzowski S.,  Kandzierski P. (29), Jankowski M. (7), Ważny W., Belniak K. (5), Mitrut S. (6).
PL: Maciąg P., Burim G. (13), Ejsmont J., Shablinski I. (4), Badurowicz B. (2), Breś J. (12), Zając F., Morozow Y. (11), Grabowski P. (11), Dados D. (15).

5A) UMCS - UP 90:29 (26:10, 28:5, 21:7, 15:7)
UMCS: Kąsowicz K. (6), Jaworski Sz. (14), Nycz B. (9), Obarek K. (14), Łoś K. (4), Uniłowski M.(2), Bodenko F. (10), Kwadrans P. (4), Waniewski K. (15), Matysek W. (8), Strzałkowski Sz. (4)
UP: Czerniak Sz. (2), Nawrocki G. (8), Haponiuk J., Czerniak O. (7), Kuśmierz M., Laskowski J., Guzowski S., Kandzierski P. (7), Jankowski M., Ważny W. (1), Belniak K. (4), Mitrut S.

6A) PL – UM 44:53 (15:12, 11:12, 11:7, 7:22)
PL: Maciąg P. (6), Ejsmont J., Shabliwski I. (5), Badurowicz B. (2), Breś J. (9), Morozow Y., Zając F., Grabowski P. (1), Dados D. (21)
UM: Pokorski P. (6), Spitaleri M. (2), Pikuła J., Szpejankowski M. (6), Maragzyn A. (3), Kowal F., Blask Z. (10), I-Fan I. (2), Chiang B. (3), Arashdeed G., Cheng-En I. (10), Ćwiek M. (11)

 

Grupa B

1) KUL – WSSP 38:33 (6:10, 10:7, 12:9, 10:7) 
KUL: Krzyżak P. (2), Syroka P. (5), Wilk P. (13), Lepiarz A. (2), Marszał Sz. (8), Kuroski M., Auvray P., Prus H. (8), Socha J. 
WSSP: Piriiew D., Rosa M. (14), Wenyika D. (2), Szyszkowski P. (3), Rusinek P. (4), Mandaza G. (4), Jaśkiewicz M. (2), Markowski D., Solovei Y. (4) 

2)  AWF BP – LAW Dęblin 62:37 (19:2, 15:17, 18:8, 10:10) 
AWF: Rejek A. (3), Staszak I. (5), Rolf K. (2), Piwko M. (9), Filipiuk K. (11), Adamski S. (15), Czaplicki M. (17), Wereski P., Klucz S., Sochowski M., Obuchowski M. 
LAW:  Wardeński M. (13), Wtykło M. (2), Przybysz P. (12), Wierzbicki B. (4), Teodorowicz M. (2), Tomkielski J. (4), Krasnoborski P., Tłok E., Konieczka Sz., Motylewski T.  

3) WSSP – LAW Dęblin 45:55 (11:13, 18:9, 10:13, 6:20) 
WSSP: Piriiew D. (28), Motebang R., Kaniewski D., Wenyika D., Szyszkowski P., Rusinek P. (5), Mandaza G., Markowski D., Solovei Y., Rosa M. (12) 
LAW: Wardeński M. (5), Motylewski T., Gielata D. (17), Wtykło M., Górszczyk M., Przybysz P. (16), Wierzbicki B. (15),  Konieczka Sz. (2), Teodorowicz M., Tłok E., Krasnoborski P.

4) KUL – LAW Dęblin 35:51 (6:11, 10:6, 12:13, 7:21) 
KUL: Krzyżak P., Syroka P., Wilk P. (5), Myroniuk V., Lepiarz A. (2), Marszał Sz. (9), Kuroski M., Auvray P. (6), Prus H. (13), Socha J. 
LAW: Wardeński M. (10), Matylewski T., Gielata D. (14), Górszczyk M., Przybysz P. (12), Wierzbicki B. (5), Konieczka Sz., Tomkielski J. (2), Kransoborski P. (8), Tłok F.  

5) 12.12.2019 r. (czwartek) godz. 18:00 AWF BP – WSSP (hala AWF, ul. Akademicka)

6) 23.01.2020 r. (czwartek) godz. 18:00 AWF BP – KUL (hala AWF, ul. Akademicka) ---> nowy termin meczu

 

Do pobrania: 

Komunikat - wyniki rozgrywek w koszykówce M

Komunikat - terminarz fazy pucharowej (cz.2) w koszykówce M

Komunikat - terminarz fazy pucharowej (cz.1) w koszykówce M

Komunikat - terminarz II rundy rozgrywek w koszykówce M

Komunikat 4b - terminarz I rundy rozgrywek w koszykówce M (AWF BP-KUL)

Komunikat 4a - terminarz I rundy rozgrywek w koszykówce M (UMCS-UP)

Komunikat 4 - terminarz I rundy rozgrywek w koszykówce M

Regulamin techniczny - koszykówka M

Komunikaty AMWL

Komunikat 25 - wyniki I rundy we wspinaczce sportowej K i M (bouldering)

Komunikat 24 - wyniki turnieju indywidualnego w szachach błyskawicznych

Komunikat 23 - wyniki I rundy w pływaniu K i M (basen 50m)

Komunikat 22 - wyniki I rundy w ergometrze wioślarskim K i M (800m)

Komunikat 21 - wyniki turnieju indywidualnego w tenisie stołowym K i M

Komunikat 20 - wyniki I rundy w strzelectwie sportowym (karabin)

Komunikat 19 - wyniki zawodów w dwuboju siłowym K i M

Komunikat 18 - terminarz I rundy rozgrywek w piłce ręcznej K

Komunikat 17 - terminarz turnieju indywidualnego w szachach

Komunikat 16 - terminarz I rundy rozgrywek w piłce ręcznej M

Klasyfikacja AMWL

1. UMCS Lublin - 0 pkt.

2. Politechnika Lubelska - 0 pkt.

3. UM Lublin - 0 pkt.

4. UP Lublin - 0 pkt.

5. KUL Lublin - 0 pkt.

6. WSNS Lublin - 0 pkt.

7. PWSZ Chełm - 0 pkt.

8. WSSP Lublin - 0 pkt.

9. LAW Dęblin - 0 pkt.

10. UPZ Zamość - 0 pkt.

11. AWF Biała Podlaska - 0 pkt.

12. PSW Biała Podlaska - 0 pkt.

13. WSPiA Lublin - 0 pkt.

14. WSEI Lublin - 0 pkt.

Facebook

Youtube

Instagram