Koszykówka Kobiet

Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego 2020/2021 w koszykówce kobiet zostały podzielone na fazę grupową (mecz + rewanż) oraz fazę pucharową (półfinały + mecze o miejsca). 

 

Runda rewanżowa jest planowana na marzec 2021 roku.

 

Grupa A

1) UM Lublin – KUL Lublin 20:0 v/o

2) AWF Biała Podlaska – UM Lublin 117:18 (31:4, 30:4, 33:4, 23:6)
AWF: Bogusz P. (9), Jażdzewska J. (6), Zalewska F. (6), Baran H. (26), Karpiszuk W. (21), Zieniewska K. (10), Zbrodowska I. (5), Adamczyk N. (12), Iwaniuk A. (11), Firske O., Bliźniuk N., Chaliburda A. (11)
UM: Domańska N. (1), Rybak K. (4), Smolewska A., Wojtuń S., Kozłowska M. (9), Kaźmierak M., Oklecińska Ł., Dunder I., Borkowska A., Ciesielska J. (4) Kuo H.

3) KUL Lublin – AWF Biała Podlaska 0:20 v/o

Tabela grupy A: 

Lp. Uczelnia Mecze Kosze +/- Punkty
1. AWF Biała Podlaska 2 137:18 4
2. UM Lublin 2 38:117 3
3. KUL Lublin 2 0:40 0

 

Grupa B

1) PL Lublin – UMCS Lublin 52:46 (12:12, 18:11, 3:8, 19:15)
PL: Bochen P., Cuch I., Bastrowska O., Ziemoląg B. (14), Sternik K. (1), Nazar A. (16), Surmacz N. (4), Czajkowska A., Michalska M. (4), Dacka A. (13)
UMCS: Duchnowska W. (29), Bołtushawa P. (7), Borkowska A., Dąbrowska A. (4), Harmida N., Bednarczyk K., Gruszczak D. (2), Kowalska W. (2), Owczarzak P., Błaszczak K., Sadowska Z. (2), Mełyczyn R.

2) UP Lublin – UMCS Lublin 9:60 (2:23, 0:14, 5:10, 2:13)
UP: Klimiuk E., Trzeciak A., Rąpata A. (2), Mączyńska P. (5), Kruk D., Lipska P., Szmajdzińska A., Czarkowska G. (2)
UMCS: Borkowska A. (6), Duchnowska W. (27), Bednarczyk K. (2), Bołtushawa P. (8), Dąbrowska A. (3), Harmida N. (2), Gruszczak D. (2), Kowalska W., Owczarzak P. (2), Błaszczak K. (8), Sadowska Z., Mełyczyn R.

3) UP Lublin – PL Lublin 26:61 (5:19, 4:12, 8:13, 9:17)
UP: Klimiuk E. (4), Trzeciak A., Rąpata A. (2), Mączyńska P. (6), Kruk D. (3), Lipska P. (5), Szmajdzińska A. (2), Czarkowska G. (4)
PL: Bochen P. (6), Cuch I. (2), Bastrowska O. (2), Ziemoląg B. (19), Sternik K. (2), Nazar A. (2), Surmacz N. (3), Czajkowska A. (4), Michalska M. (6), Dacka A. (15) 

Tabela grupy B: 

Lp. Uczelnia Mecze Kosze +/- Punkty
1. PL Lublin 2 113:72 4
2. UMCS Lublin 2 106:61 3
3. UP Lublin 2 35:121 2

 

 

Do pobrania:

Komunikat - wyniki rozgrywek w koszykówce K

Komunikat - terminarz fazy pucharowej (cz.2) w koszykówce K

Komunikat - terminarz fazy pucharowej (cz.1) w koszykówce K

Komunikat - terminarz II rundy rozgrywek w koszykówce K

Komunikat 10 - terminarz I rundy rozgrywek w koszykówce K

Zgłoszenie ostateczne (do weryfikacji) - (*doc) (*pdf)

Regulamin techniczny - koszykówka K

Komunikaty AMWL

Komunikat 32 - wyniki rozgrywek w futsalu K

Komunikat 31 - wyniki rozgrywek w futsalu M

Komunikat 30 - wyniki turnieju indywidualnego w tenisie stołowym K i M

Komunikat 29 - wyniki I rundy w ergometrze wioślarskim K i M (800m)

Komunikat 28 - wyniki turnieju indywidualnego w badmintonie K i M

Komunikat 27 - wyniki I rundy w pływaniu K i M (basen 50m)

Komunikat 26 - wyniki I rundy we wspinaczce sportowej K i M (kon. bouldering)

Komunikat 25 - wyniki turnieju par w brydżu sportowym

Komunikat 22a - akualizacja terminu turnieju indywidualnego w tenisie stołowym K i M NOWY!

Komunikat 24 - wyniki zawodów w dwuboju siłowym K i M

Klasyfikacja AMWL

1. PL Lublin - 322 pkt.

2. UMCS Lublin - 317 pkt.

3. UM Lublin - 273,5 pkt.

4. UP Lublin - 238 pkt.

5. KUL Lublin - 155 pkt.

6. WSNS Lublin - 84,5 pkt.

7. AWF Biała Podlaska - 50 pkt.

8. UPZ Zamość - 29 pkt.

9. WSPiA Lublin - 28 pkt.

10. LAW Dęblin - 24,5 pkt.

11. WSEI Lublin - 21 pkt.

12. WSSP Lublin - 18 pkt.

13. PSW Biała Podlaska - 10 pkt.

14. PWSZ Chełm - 0 pkt.

Facebook

Youtube

Instagram