Koszykówka Kobiet

Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego 2019/2020 w koszykówce kobiet zostały podzielone na dwie części - fazę grupową oraz fazę pucharową. W fazie grupowej zespoły grają w dwóch grupach systemem każdy z każdym (mecz + rewanż). Po zakończeniu spotkań w grupach zostanie rozegrana faza pucharowa.

 

Grupa A

1A) UM – WSNS 34:27 (10:10, 13:2, 4:9, 7:6)
UM: Pawełczak N.,Domańska N. (10), Kuchnio J., Rybak K. (8), Kozłowska M. (4), Biernacka I. (8), Kaźmierak M., Oklecińska Ł., Dunder I., Chia-Chen Su, Borkowska A. (4), Hsin-I Kuo.
WSNS: Siudak P. (4), Solak J. (2), Usień A., Serafin K., Koniarczyk K., Piwowar M. (4), Sternik K.(11), Krawczyk I. (6), Seńko M.

2A) PL – WSNS 47:36 (21:5, 10:10, 7:11, 9:10)
PL: Pasichko O. (2), Bochen P. (5), Cuch I. (3), Surmacz N., Ziemoląg B. (11), Spyra W. (2), Kurantowicz K., Dacka A. (24)
WSNS: Siudak K. (13), Koniarczyk K., Serafin K. (2), Solak J., Sternik K. (12), Krawczyk I. (3), Piwowar M. (6)

3A) UM – PL 48:34 (13:10, 18:5, 13:8, 4:11) 
UM: Pawełczak N., Domańska N. (14), Kuchnio J. (2), Rybak K. (9), Kozłowska M. (4), Biernacka I. (13), Kaźmierak M., Oklecińska Ł., Dunder I. (4), Hsin Pei Tsai, Borkowska A. (2), Su Chia Chen. 
PL: Pasichko O., Bochen P., Cuch I., Surmacz N. (2), Ziemoląg B. (13), Spyra W., Kurantowicz K., Dacka A. (19).

Tabela GRUPA A

Lp. Uczelnia Mecze Kosze Punkty
1. UMe Lublin 2 82:61 4
2. PL Lublin 2 81:84 3
3. WSNS Lublin 2 63:81 2

 

Grupa B

1B) UMCS - KUL 50:35 (11:7, 11:9, 17:6, 11:13) 
UMCS: Borkowska A.(3), Jaworska W.(4), Krasoń J.(5), Dąbrowska A.(6), Harmida N.(1), Bis S., Bednarczyk K. (2), Ćwirta A. (2), Błaszczak K. (4), Łaszcz K., Duchnowska W. (9), Datsko U. (14) 
KUL: Wang E. (3), Świderska S. (5), Wyżywniak K. (2), Jaszczuk O., Kasperska E., Sobczuk K., Sadowska M. (8), Osiak A. (16), Groszek N. (1)

2B)  KUL - UP 50:19 (5:4, 20:6, 13:5, 12:4)
KUL: Wang E. (4), Świderska S. (2), Jaszczuk O., Kasperska E. (4), Sobczuk K., Sadowska M. (16), Osiak A. (11), Mukhinat T. (2), Grosek N. (11) 
UP: Tarkowska A. (2), Klimiuk E., Trzeciak A., Rąpała A., Mączyńska P. (2), Kruk G. (3), Kruk D.(4), Lipska P., Szmajdzińska A., Michalska M. (8) 

3B) UP – UMCS  23:57 (5:22, 12:7, 2:22, 4:6)
UP: Klimiuk E., Rąpała A., Mączyńska P. (2), Kruk G. (8), Kruk D. (2), Lipska P. (9), Tarkowska A., Michalska M. (2)
UMCS: Borkowska A. (4), Hanzel P., Jaworska W. (2), Krasoń J. (4), Dąbrowska A. (9), Harmida N., Bis S. (3), Bednarczyk K., Dybała D., Błaszczak K. (2), Makar D., Datsko U. (33) 

Tabela GRUPA B

Lp. Uczelnia Mecze Kosze Punkty
1. UMCS Lublin 2 107:58 4
2. KUL Lublin 2 85:69 3
3. UPr Lublin 2 42:107 2

 

 

Do pobrania:

Komunikat - wyniki rozgrywek w koszykówce K

Komunikat - terminarz II rundy rozgrywek w koszykówce K

Komunikat 3 - terminarz I rundy rozgrywek w koszykówce K

Regulamin techniczny - koszykówka K

Zgłoszenia AMWL

23.01
Szachy (turniej drużynowy)
Zgłoszenia na: amwl@azs.lublin.pl

Komunikaty AMWL

Komunikat 31 - wyniki turnieju w futsalu kobiet

Komunikat 30 - wyniki turnieju w futsalu mężczyzn

Komunikat 29 - terminarz turnieju drużynowego w szachach

Komunikat 28 - terminarz fazy pucharowej rozgrywek w futsalu K i M

Komunikat 27 - wyniki turnieju indywidualnego w szachach

Komunikat 26 - wyniki turnieju indywidualnego w badmintonie K i M

Komunikat 25 - wyniki I rundy we wspinaczce sportowej K i M (bouldering)

Komunikat 24 - wyniki turnieju indywidualnego w szachach błyskawicznych

Komunikat 23 - wyniki I rundy w pływaniu K i M (basen 50m)

Komunikat 22 - wyniki I rundy w ergometrze wioślarskim K i M (800m)

Klasyfikacja AMWL

1. UMCS Lublin - 295 pkt.

2. Politechnika Lubelska - 261 pkt.

3. UP Lublin - 247,5 pkt.

4. UM Lublin - 241 pkt.

5. KUL Lublin - 222,5 pkt.

6. WSNS Lublin - 131 pkt.

7. LAW Dęblin - 89,5 pkt.

8. UPZ Zamość - 48,5 pkt.

9. WSSP Lublin - 47,5 pkt.

10. PWSZ Chełm - 39,5 pkt.

11. PSW Biała Podlaska - 39 pkt.

12. AWF Biała Podlaska - 31 pkt.

13. WSEI Lublin - 19 pkt.

14. WSPiA Lublin - 0 pkt.

Facebook

Youtube

Instagram