Koszykówka Kobiet

Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego 2019/2020 w koszykówce kobiet zostały podzielone na dwie części - fazę grupową oraz fazę pucharową. W fazie grupowej zespoły grają w dwóch grupach systemem każdy z każdym (mecz + rewanż). Po zakończeniu spotkań w grupach zostanie rozegrana faza pucharowa.

 

Grupa A

1A) UM – WSNS 34:27 (10:10, 13:2, 4:9, 7:6)
UM: Pawełczak N.,Domańska N.(10), Kuchnio J., Rybak K.(8), Kozłowska M.(4), Biernacka I.(8), Kaźmierak M., Oklecińska Ł., Dunder I., Chia-Chen Su, Borkowska A.(4), Hsin-I Kuo.
WSNS: Siudak P.(4), Solak J.(2), Usień A., Serafin K., Koniarczyk K., Piwowar M.(4), Sternik K.(11), Krawczyk I.(6), Seńko M.

2A) PL – WSNS 47:36 (21:5, 10:10, 7:11, 9:10)
PL: Pasichko O. (2), Bochen P. (5), Cuch I. (3), Surmacz N., Ziemoląg B. (11), Spyra W. (2), Kurantowicz K., Dacka A. (24)
WSNS: Siudak K. (13), Koniarczyk K., Serafin K. (2), Solak J., Sternik K. (12), Krawczyk I. (3), Piwowar M. (6)

3) UM – PL 48:34 (13:10, 18:5, 13:8, 4:11) 
UM: Pawełczak N., Domańska N.(14), Kuchnio J.(2), Rybak K.(9), Kozłowska M.(4), Biernacka I. (13), Kaźmierak M., Oklecinska Ł., Dunder I.(4), Borkowska A.(2), Hsin Pei Tsai, Su Chain Chen. 
PL: Pasichko O., Bochen P., Cuch I., Surmacz N.(2), Ziemoląg B.(13), Spyra W., Kurantowicz K., Dacka A.(19).

 

Grupa B

1B) UMCS - KUL 50:35 (11:7, 11:9, 17:6, 11:13) 
UMCS: Borkowska A.(3), Jaworska W.(4), Krasoń J.(5), Dąbrowska A.(6), Harmida N.(1), Bis S., Bednarczyk K.(2), Ćwirta A.(2), Błaszczak K.(4), Łaszcz K., Duchnowska W.(9), Datsko U.(14) 
KUL: Wang E.(3), Świderska S.(5), Wyżywniak K.(2), Jaszczuk O., Kasperska E., Sobczuk K., Sadowska M.(8), Osiak A.(16), Groszek N.(1)

2B)  KUL - UP 50:19 (5:4, 20:6, 13:5, 12:4)
KUL: Wang E. (4), Świderska S. (2), Jaszczuk O., Kasperska E. (4), Sobczuk K., Sadowska M. (16), Osiak A. (11), Mukhinat T. (2), Grosek N. (11) 
UP: Tarkowska A. (2), Klimiuk E., Trzeciak A., Rąpała A., Mączyńska P. (2), Kruk G. (3), Kruk D.(4), Lipska P., Szmajdzińska A., Michalska M. (8) 

3) UP – UMCS  23:57 (5:22, 12:7, 2:22, 4:6)
UP: Klimiuk E., Rąpała A., Mączyńska P.(2), Kruk G.(8), Kruk D.(2), Lipska P.(9), Tarkowska A., Michalska M.(2)
UMCS: Borkowska A.(4), Jaworska W.(2), Hanzel P., Krasoń J.(4), Dąbrowska A.(9), Harmida N., Bis S.(3), Bednarczyk K., Dybała D., Błaszczak K.(2), Makar D., Datsko U.(33) 

 

Do pobrania:

Komunikat - wyniki rozgrywek w koszykówce K

Komunikat - terminarz II rundy rozgrywek w koszykówce K

Komunikat 3 - terminarz I rundy rozgrywek w koszykówce K

Regulamin techniczny - koszykówka K

Komunikaty AMWL

Komunikat 25 - wyniki I rundy we wspinaczce sportowej K i M (bouldering)

Komunikat 24 - wyniki turnieju indywidualnego w szachach błyskawicznych

Komunikat 23 - wyniki I rundy w pływaniu K i M (basen 50m)

Komunikat 22 - wyniki I rundy w ergometrze wioślarskim K i M (800m)

Komunikat 21 - wyniki turnieju indywidualnego w tenisie stołowym K i M

Komunikat 20 - wyniki I rundy w strzelectwie sportowym (karabin)

Komunikat 19 - wyniki zawodów w dwuboju siłowym K i M

Komunikat 18 - terminarz I rundy rozgrywek w piłce ręcznej K

Komunikat 17 - terminarz turnieju indywidualnego w szachach

Komunikat 16 - terminarz I rundy rozgrywek w piłce ręcznej M

Klasyfikacja AMWL

1. UMCS Lublin - 0 pkt.

2. Politechnika Lubelska - 0 pkt.

3. UM Lublin - 0 pkt.

4. UP Lublin - 0 pkt.

5. KUL Lublin - 0 pkt.

6. WSNS Lublin - 0 pkt.

7. PWSZ Chełm - 0 pkt.

8. WSSP Lublin - 0 pkt.

9. LAW Dęblin - 0 pkt.

10. UPZ Zamość - 0 pkt.

11. AWF Biała Podlaska - 0 pkt.

12. PSW Biała Podlaska - 0 pkt.

13. WSPiA Lublin - 0 pkt.

14. WSEI Lublin - 0 pkt.

Facebook

Youtube

Instagram