Futsal Mężczyzn

Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego 2019/2020 w futsalu mężczyzn zostały podzielone na dwie części - fazę grupową oraz fazę pucharową. W fazie grupowej zespoły grają w dwóch grupach systemem każdy z każdym (1 mecz). Po zakończeniu spotkań w grupach zostanie rozegrana faza pucharowa.

 

Grupa A

1A) PL Lublin – WSSP Lublin 3:1 (1:0)
PL: Snizhko V., Gąska B., Wankiewicz J., Struk D., Grądz M., Stec Ł., Borówka M., Zdybel M., Makaruk G., Nachyła J., Druzd J., Zlot M., Wołos M., Zegadło S.
WSSP: Kowalczyk K., Warecki K., Adamchuk V., Błaszczak M., Przychodzień K., Muhammed H., Niedzielski K., Khmyz O.
Bramki: PL - Wołos (1), Wankiewicz (1), Grądz (1), WSSP - Khmyz (1)
Kartki: brak

2A) UP Lublin – KUL Lublin 2:4 (0:1)
UP: Hajkowski P., Wrzesiński S., Aftyka A., Wiejak M., Najda Ł., Mikusek A., Niemiec M., Sobolewski P., Russo M., Janik F., Greniuk B., Nowak J., Jaroszek M., Gaborski M.
KUL: Chrabąszcz M., Dobrzyński R., Rak K., Kuśmierz D., Kowalski A., Lis D., Bryk Ł., Zygan O., Rojek P., Tocki S., Duda B., Radziewicz B., Chekyrosa P.
Bramki: UP - Russo (1), Wrzesiński (1), KUL  - Kuśmierz (4).
Żółte kartki: Janik (UP), Rak (KUL)
Czerwone kartki: Najda (UP)

3A)  KUL Lublin – PL Lublin 6:5 (0:3)
KUL: Lis D., Dobrzyński R., Kuśmierz D., Rak K., Kowalski A., Chrabąszcz M., Kozłowski M., Zygan O., Rojek P., Tocki S., Radziewicz B., Duda B., Chekyrosa P., Bryk Ł.
PL: Snizhko V.,  Struk D., Gąska B., Wankiewicz J., Pikul D., Urawczyn K., Borówka M., Jabłoński D., Nachyła J., Wołos M., Zdybel M., Grądz M., Zlot M., Warsz D.
Bramki: KUL - Kowalski (2), Kuśmierz (2), Bryk (1), Dobrzyński(1), PL - Struk (1), Pikul (3), Wankiewicz (1).
Żółte kartki: Bryk (KUL), Kuśmierz (KUL), Dobrzyński (KUL), Pikul (PL).
Czerwone kartki: brak

4A) UP Lublin – WSSP Lublin 6:1 (4:0)
UP: Hajkowski P., Wrzesiński S., Aftyka A., Wiejak M., Russo M., Niemiec M., Gaborski M., Janik F., Jaroszek M., Sobolewski P., Mikusek A., Nowak J.
WSSP: Błaszczak M., Przychodzień K., Warecki K., Niedzielski K., Khmyz O.
Bramki: UP - Russo (1), Nowak (1), Sobolewski (2), Wiejak (2), Nowak (bramka samobójcza). 
Żółte kartki: Warecki (WSSP)
Czerwone kartki: brak

5A) KUL Lublin – WSSP Lublin 2:6 (1:3)
KUL: Lis D., Radziszewski B., Rak K., Tocki S., Rojek P., Chrabąszcz M., Dobrzyński R., Bryk Ł., Kuśmierz D., Kozłowski M., Zygan O., Chekyrosa P., Kowalski A.
WSSP: Kowalczyk K., Warecki K., Błaszczak M., Przygodzień K., Kamyz O., Niedzielski K.
Bramki: KUL- Radziewicz (1), Kuśmierz (1), WSSP- Warecki (2), Błaszczak (3), Przygodzień.
Żółte kartki: Przygodzień (WSSP), Chekyrosa (KUL)
Czerwone kartki: brak

6) 12.12.2019 r. (czwartek) godz. 20:00 PL Lublin – UP Lublin (hala CS PL, ul. Nadbystrzycka 36b)

 

Grupa B

1B)  UMCS Lublin - UM Lublin 4:0 (1:0)
UMCS: Adamczyk M., Wawryszczuk M., Skrzypek M., Kowalczyk M., Ziętek K., Michota M., Paluch M., Chodziutko P., Waszczyński P., Pęcak C., Białecki P., Koszel P.
UM: Ścibak K., Wanielista K., Dzyr P., Szymonek P., Zdziebło P., Krysa T., Michna D., Mądry W., Gierczak P., Szewczyk A., Gałat Ł., Kwieciński Ł., Mandel A.
Bramki: UMCS - Wawryszczuk (3), Koszel (1)
Kartki: brak

2B) UMCS Lublin - PSW Biała Podlaska 14:1 (6:1)
UMCS: Adamczyk M., Kotowicz H., Wawryszczuk M., Paluch M., Skrzypek M., Ziętek K., Kowalczyk M., Chodziutko P., Waszczyński P., Kamiński S., Myszka N., Pęcak C., Koszel P., Michota M.
PSW: Dębiński M., Osmólski K., Jędrzejewski G., Hrabiński A., Prykolota A., Siliwoniuk P., Borysiuk Ł., Syryjczyk D., Włoszek J., Yasinski I., Trociuk M., Kozłowski D.
Bramki: UMCS - Kotowicz (4), Wawryszczuk (1), Chodziutko (1), Kamiński (3), Paluch (1), Pęcak (1), Kowalczyk (1), Skrzypek (1), Myszka (1), PSW- Yasiński (1).
Zółte kartki: Yasiński (PSW)
Czerwone kartki: 
brak

3B) UM Lublin – LAW Dęblin 10:4 (6:3)
UM: Ścibak K., Wanielista K., Dzyr P., Szymonek P., Zdziebło P., Krysa T., Michna D., Mądry W., Gierczak P., Gałat Ł., Kwieciński Ł., Mandel A.
LAW Dęblin: Karasiński D., Krzempek W., Hebda J., Duszenko J., Oleksy M., Dzido D., Kajka K., Gorzkowski M., Ciesielski K., Roczkowski N., Wełnitz M., Kasprzak T.
Bramki: UM- Mandel (1), Zdziebło (1), Wanielista (3), Szymonek (1), Michna (1), Gałat (1), Mądry (1), Dzyr (1), LAW - Wełnitz (2), Ciesielski (1), Hebda (1).
Żółte kartki: Gorzkowski (LAW), Kajka (LAW), Zdziebło (UM).
Czerwone kartki:
brak

4B) LAW Dęblin – PSW Biała Podlaska 6:3 (4:0)
LAW: Roczkowski N., Duszeńko J., Karasiński D., Kajka K., Bytner H., Wierzejewski H., Gorzkowski M., Dzido D., Krzempek W.
PSW BP: Siliwoniuk P., Osmólski K., Syryjczyk D., Jędrzejewski G., Prykolota A., Dębiński M., Hrabinski A., Włoszek J., Trociuk M., Yasinski I., Kozłowski D., Borysiuk Ł.
Bramki: LAW - Dzido (2), Bytner (1), Karasiński (1), Wierzejewski (1), Gorzkowski (1), PSW BP - Jędrzejewski (1), Osmólski (1), Hrabinski (1)
Kartki: brak

5B) UMCS Lublin - LAW Dęblin 5:1 (3:1)
UMCS: Ziętek K., Ostrowski M., Kotowicz H., Michota M., Chodziutko P., Zawiślak M., Kurkiewicz K., Waszczyński P., Wawryszczuk M., Skrzypek M., Kamiński Sz., Myszka N., Pęcak C.
LAW: Rzoczkowski N., Duszeńko K., Krzempek W., Wełnitz M., Bytner H., Ciesielski K., Karasiński D., Kajka K., Kasprzak T., Gorzowski M.
Bramki: UMCS - Wawryszczuk (1), Michota (1), Waszczyński (2), Myszka (1) LAW - Karasiński (1)
Kartki: brak

6) 12.12.2019 r. (czwartek) godz. 20:45 UM Lublin – PSW Biała Podlaska (hala ZS 5 Lublin, ul. Elsnera 5)

 

Do pobrania:

Komunikat - wyniki futsalu M

Komunikat - terminarz fazy pucharowej rozgrywek w futsalu K i M

Komunikat 2 - terminarz fazy grupowej rozgrywek w futsalu K i M

Regulamin techniczny - futsal M

Komunikaty AMWL

Komunikat 25 - wyniki I rundy we wspinaczce sportowej K i M (bouldering)

Komunikat 24 - wyniki turnieju indywidualnego w szachach błyskawicznych

Komunikat 23 - wyniki I rundy w pływaniu K i M (basen 50m)

Komunikat 22 - wyniki I rundy w ergometrze wioślarskim K i M (800m)

Komunikat 21 - wyniki turnieju indywidualnego w tenisie stołowym K i M

Komunikat 20 - wyniki I rundy w strzelectwie sportowym (karabin)

Komunikat 19 - wyniki zawodów w dwuboju siłowym K i M

Komunikat 18 - terminarz I rundy rozgrywek w piłce ręcznej K

Komunikat 17 - terminarz turnieju indywidualnego w szachach

Komunikat 16 - terminarz I rundy rozgrywek w piłce ręcznej M

Klasyfikacja AMWL

1. UMCS Lublin - 0 pkt.

2. Politechnika Lubelska - 0 pkt.

3. UM Lublin - 0 pkt.

4. UP Lublin - 0 pkt.

5. KUL Lublin - 0 pkt.

6. WSNS Lublin - 0 pkt.

7. PWSZ Chełm - 0 pkt.

8. WSSP Lublin - 0 pkt.

9. LAW Dęblin - 0 pkt.

10. UPZ Zamość - 0 pkt.

11. AWF Biała Podlaska - 0 pkt.

12. PSW Biała Podlaska - 0 pkt.

13. WSPiA Lublin - 0 pkt.

14. WSEI Lublin - 0 pkt.

Facebook

Youtube

Instagram