Futsal Kobiet

Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego 2019/2020 w futsalu kobiet zostały podzielone na dwie części - fazę grupową oraz fazę pucharową. W fazie grupowej zespoły grają w dwóch grupach systemem każdy z każdym (1 mecz). Po zakończeniu spotkań w grupach zostanie rozegrana faza pucharowa.

 

GRUPA A

1) UM Lublin – UP Lublin 2:1 (0:0)
UM: Rutkowska M., Przybysz O., Kuchnio J., Borkowska A., Pieniący M., Siejka A., Surma P., Pawlik A., Kazimierczuk K., Lalak E., Żyga J., Grzesiak M., Korniluk M.
UP: Misztal M., Ostrowska D., Fabian W., Bloch E., Stępień A., Guz M., Moskal K., Badziak A., Idzik M.
Bramki: UM - Pieniący (2), UP - Ostrowska (1)
Kartki: brak

2) PSW Biała Podlaska – UM Lublin 5:3 (2:2)
PSW BP: Edel E., Michalska K., Płoska K., Kusiak K., Hlukha O., Cynowska J., Wołos A., Chapska B., Konieczna M.
UM: Rutkowska M., Przybysz O., Kuchnio J., Borkowska A., Pieniący M., Siejka A., Surma P., Pawlik A., Kazimierczuk K., Lalak E., Żyga J., Grzesiak M., Korniluk M.
Bramki: PSW BP - Płoska (3), Kusiak (1), Edel (1), UM - Pieniący (1), Płoska (sam. 1), Borkowska (1)
Kartki: brak

3) UP Lublin – PSW Biała Podlaska 0:7 (0:3)
UP: Misztal M., Idzik M., Ostrowska D., Bloch E., Guz M., Stępień A., Moskal K., Badziak A., Fabian W.,
PSW BP: Edel E., Michalska K., Płoska K., Kusiak K., Hlukha O., Cynowska J., Wołos A., Chapska B., Konieczna M.
Bramki: Płoska (3), Badziak (sam. 1), Konieczna (2), Michalska (1)
Kartki: brak

Tabela GRUPY A

Lp. Uczelnia Mecze Bramki Punkty
1. PSW Biała Podlaska 2 12:3 6
2. UMe Lublin 2 5:6 3
3. UPr Lublin 2 1:9 0

 

GRUPA B

1) KUL Lublin – PL Lublin 5:0 (2:0)
KUL: Powęzka D., Wieczorek K., Mróz I., Tuszyńska S., Szewczyk K., Głębocka K., Liubych O.
PL: Karman A., Kasprzycka B., Zlot M., Kargol N., Kanadys P., Reszka P., Fryt K.
Bramki: KUL - Liubych (1), Głębocka (1), Tuszyńska (1), Szewczyk (2)
Kartki: brak

2) UMCS Lublin – KUL Lublin 12:1 (5:0)
UMCS: Palińska A., Wasil U., Matysik S., Dymowska W., Pielecka N., Głodek K., Odolińska J., Wasilewska A., Korwaga M., Brzyska K., Gil M., Czapkowska P., Kupidura K., Jędrzejewska A.
KUL: Powęzka D., Mróz I., Szewczyk K., Głębocka K., Liubych O., Tuszyńska S., Wieczorek K.
Bramki: UMCS - Dymowska (2), Gil (4), Odolińska (2), Pielecka (2), Kupidura (1), Korwaga (1), KUL - Kupidura (sam. 1)
Kartki: brak

3) PL Lublin – UMCS Lublin 0:5 (vo)
PL: Karman A., Kasprzycka B., Zlot M., Kargol N., Kanadys P.
UMCS: Palińska A., Wasil U., Matysik S., Dymowska W., Pielecka N., Głodek K., Odolińska J., Wasilewska A., Korwaga M., Brzyska K., Gil M., Czapkowska P., Kupidura K., Jędrzejewska A.
Kartki: brak

Tabela GRUPY B

Lp. Uczelnia Mecze Bramki Punkty
1. UMCS Lublin 2 17:1 6
2. KUL Lublin 2 6:12 3
3. PL Lublin 2 0:10 0

 

 

Do pobrania:

Komunikat - wyniki futsalu K

Komunikat - terminarz fazy pucharowej rozgrywek w futsalu K i M

Komunikat 2 - terminarz fazy grupowej rozgrywek w futsalu K i M

Regulamin techniczny - futsal K

Komunikaty AMWL

Komunikat 25 - wyniki I rundy we wspinaczce sportowej K i M (bouldering)

Komunikat 24 - wyniki turnieju indywidualnego w szachach błyskawicznych

Komunikat 23 - wyniki I rundy w pływaniu K i M (basen 50m)

Komunikat 22 - wyniki I rundy w ergometrze wioślarskim K i M (800m)

Komunikat 21 - wyniki turnieju indywidualnego w tenisie stołowym K i M

Komunikat 20 - wyniki I rundy w strzelectwie sportowym (karabin)

Komunikat 19 - wyniki zawodów w dwuboju siłowym K i M

Komunikat 18 - terminarz I rundy rozgrywek w piłce ręcznej K

Komunikat 17 - terminarz turnieju indywidualnego w szachach

Komunikat 16 - terminarz I rundy rozgrywek w piłce ręcznej M

Klasyfikacja AMWL

1. UMCS Lublin - 0 pkt.

2. Politechnika Lubelska - 0 pkt.

3. UM Lublin - 0 pkt.

4. UP Lublin - 0 pkt.

5. KUL Lublin - 0 pkt.

6. WSNS Lublin - 0 pkt.

7. PWSZ Chełm - 0 pkt.

8. WSSP Lublin - 0 pkt.

9. LAW Dęblin - 0 pkt.

10. UPZ Zamość - 0 pkt.

11. AWF Biała Podlaska - 0 pkt.

12. PSW Biała Podlaska - 0 pkt.

13. WSPiA Lublin - 0 pkt.

14. WSEI Lublin - 0 pkt.

Facebook

Youtube

Instagram